x-kom hosting

Połączenie nie jest poufne

Y0x3r
utworzono
utworzono

Witam , ostatnio zrobiłem sobie format komputera , po aktulizacjii systemu (windows 7 ) postanowiłem zainstalować sobie Opere GX i zalogować się na fb/yt/gmail etc.. i te wcześniej wymienione strony bez problemu mogłem wejść , ale chcąc wejść na stronę np twojapogoda lub ing bank wyświetla się błąd i napis ,,Połączenie nie jest poufne" . Sprawdzałem na innych przeglądarkach google chrome/ zwykła opera to samo się działo i dalej mam problem z wejściem na te dwie strony i pewnie z innymi też mam problem . Prosiłbym o pomoc .1.png.3268b45b4f8e9e47e84b5affcf7b04e8.png

  • 3 tygodnie później...

marcinas1993
komentarz
komentarz

spróbuj nie wpisywać z przodu "www." tylko wpisz "twojapogoda.pl" spróbuj przejść na tą stronę ze strony google-a. czyli najpierw google.com w wyszukiwarce wpisz sobie twojapogoda i kliknij na link. Chodzi o to, żebyś miał pewność, że wchodzisz na dobrą stronę. Jakbyś zrobił literówkę i np napisał "twojapogod.pl" to serio może Cie przekierować na stronę, która nie jest zabezpieczona certyfikatem i wtedy zobaczysz taki komunikat.

Gość
komentarz
komentarz

Sprawdź czas

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.