x-kom hosting

Samsung J3 6

action5
utworzono
utworzono

Witam. Mam do sprzedania telefon Samsung J3 6 .  Telefon jest sprawny , nieporysowany , ma zasięg , chociaż kiedy wloze  go do szuflady to czasem  wyswietla komunikat ze jest bląd karty sim. Bateria  trzyma ok 2 dni przy niskim   stopniu uzycia telefonu.   Na jaka cene moglbym liczyc za ten teleefon ?

eryk93
komentarz
komentarz

Nowy kosztował ok 600zł, domyślam się, że to model z 2016r, więc ok 200-300zł jeśli jest w takim stanie jak mówisz

action5
komentarz
komentarz

Tylko jest problem z zasięgiem.  Zazwyczaj zasięg  jest na "2 bądź 3  kreseczki" w skali od 1  do 4 kresek . Jednak od czasu do czasu zasięg lubi sie zgubić i wtedy pojawia sie przekreślone kołeczko. Nie wiem czy da sie ten blad naprawic czy to juz deklasuje ten telefon i jak to obniza jego cene  ? 

eryk93
komentarz
komentarz

Zrób hard reset tel i zobacz czy problem dalej występuje

 

Poradnik: Link

action5
komentarz
komentarz

Nadal to samo. Zasięg chwile jest , a pozniej jest napisane "brak sieci"

eryk93
komentarz
komentarz

Może mieć to związek z miejscem zamieszkania, sieci z jakiej korzystasz i umiejscowieniem nadajników, nie koniecznie jest to wina tel, sprawdź na innej sieci jeśli masz możliwość, czy będzie tak samo

action5
komentarz
komentarz

Watpię . Z tego powodu ponieważ moj głowny dotychczasowy telefon Samsung S3 Mini nie zgubił mi nigdy zasięgu w  domu , na tej samej karcie SIM na ktorej teraz działa ten nowszy Samsung J3 . Moim zdaniem ten telefon ma chyba  zepsuta antene . Pytanie  tylko  za ile moglbym wystawic ten telefon na sprzedaz  z tak  opisanym mankamentem  , bo on na pewno zanizy wartosc tego telefonu .

eryk93
komentarz
komentarz

Sama antena kosztuje ok 30 zł,  ten tel jest prosty do rozbierania, więc jeśli ktoś ma chęci i czas, to za te 200 można wystawić, w każdym razie ja bym tak zrobił

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.