x-kom hosting

Problem z kartą GeForce2 MX 100\200

last
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

Niestety nie jestem jakimś super znawcą komputerowym.. a szkoda, i nie potrafię poradzić sobie z tym problemem. Mianowicie, mam kartę graficzną GeForce2 MX 100\200. Wszystko było cacy, aż do momentu gdy mysz i klawiatura odmówiły posłuszeństwa. Chodzi o to że zacinają się, i nie można nimi w ogóle ruszyć. Muszę zrestartować komputer żeby działały. Co najlepsze i zarazem najśmieszniejsze ( nie wiem jak się nazywają te wejścia ale to takie okrągłe ''zwyczajne'' wejścia) to te właśnie nie chcą działać poprawnie, natomiast wejścia USB (mysz, klawiatura ) działają poprawnie. Ale o co mi chodzi, gram w grę online Mu Online, i mam problem ponieważ w pewnym momencie obraz się zacina.. 5-10 sekund później się ''odcina'' i tak w kółko, myślałem że to coś ze sterownikami, zainstalowałem jakieś inne, i teraz obraz się zacina.. i pc się sam restartuje T_T

Co to może być za przyczyna, co mam zrobić? Czy ktoś może mi pomóc ?

Jeżeli chodzi o mój pc to jest to :

AMD Athlon XP 1700+

1.4 GHz, 256 ram

System : Windows XP Professional SP2 (wersja '02)

Wiem, że ten komputer to stare próchno ale nie psuł się nigdy, więc zwracam się do was z prośbą o pomoc z góry dzięki za poświęcony czas !

andrzej2442
komentarz
komentarz

MU powinno Ci śmigać bardzo dobrze... Sformatuj dysk :)

  • 2 tygodnie później...
last
komentarz
komentarz

powiem Ci, że właśnie po re-install'u, bądź po fomracie wszystko chodzi dobrze. Lecz w takim wypadku powinienem reinstall'ować wszystko średnio co 3 miesiące :(

Ale czym to może być spowodowane? Może ja potrzebuje tych najstarszych sterowników do tej karty? A może nie?

No to teraz coś lepszego, o co chodzi jeżeli wyskakuje mi error typu 'Microsoft Windows C++ Runtime libiary' ??

olszak
komentarz
komentarz

zainstaluj microsoft net framework 2.0

last
komentarz
komentarz

Olszak ty chyba grasz w mu ? ;)

olszak
komentarz
komentarz

nie nie gram, a co to ma do rzeczy :P

kamilze
komentarz
komentarz

Nie masz instalowac najnowszych sterow do twojego geforce 2 tylko nieco starsze ktore sa najlepiej zoptymalizowane . Nowsze stery nie wspieraja juz takich starszych juz kart .

  • 3 tygodnie później...
last
komentarz
komentarz

Bo znam jednego Olszaka w mu :P

A co do sterownikow, to mialem najstarsze, najnowsze i caly czas ten sam problem >.<' idzie sie pociąć.

Zainstalowałem starsze sterowniki, które spowodowały że gra się zacięła i komputer sie sam re-startował, instalowałem jeszcze parę innych, ale efekt ten sam, albo gra się zacinała albo wszystko siadało. Dalej pojawia się error :

Microsoft Visual C++ RUntime Library

Runtime Error

abnormal program termination

jeśli nie macie już pomysłów, to chyba jedynym wyjściem jest zainstowanie od nowa windowsa.. :unsure:

Przeinstalowałem system, sformatowałem dyski, wgrałem najnowsze sterowniki do płyty głównej, zainstalowałem od nowa tą grę, lecz teraz gra się zacina na amen :D W tym momencie chyba jedynym ratunkiem jest znalezienie najstarszych sterowników do karty GeFoce2 MX 100/200 Czy ktoś mógłby pomóc w znalezieniu ich? Szukałem w internecie ale nic nie znalazłem, jedynie same 'nowe' z góry dzięki. A jeśli to nie pomoże - QUIT

Elvis_nie_zyje
komentarz
komentarz

Za grosze kupisz lepszą kartę niż ta, więc po co się męczyć?

last
komentarz
komentarz

rozważałem kupienie nowej karty, ale czy ten error na pewno powoduje karta graficzna ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.