x-kom hosting

Tworzenie quizu (html,Css,Js)

Strasznyczlowiek
utworzono
utworzono

Cześć. Mam takie zadanie stworzyć quiz, gdzie będzie 30 pytań. Schemat to 1 odpowiedź dobra 1 zła. Czy mógłby ktoś mi zrobić kod do tego? Nie rozumiem kompletnie programowania, a muszę zrobić takie ćwiczenie jak najszybciej. Tło kolorowe, okienka z pytaniem i dwiema odpowiedziami. Zrobiłem na szybko 10 pytań. Jeśli ma ktoś czas to proszę też o zrobienie pozostałych 20. Mogą być banalne pytania dotyczące informatyki.

 

 

-n3veR
komentarz
komentarz

I musisz użyć tych technologii co wymieniłeś w tytule? Bo jak nie, to możesz użyć: https://www.google.pl/intl/pl/forms/about/

Strasznyczlowiek
komentarz
komentarz

Nie muszę, ale po prostu muszę się trzymać w tym zakresie.

6 minut temu, -n3veR napisał:

I musisz użyć tych technologii co wymieniłeś w tytule? Bo jak nie, to możesz użyć: https://www.google.pl/intl/pl/forms/about/

Muszę to zrobić w Visual studio Code. Mam już swoje lata i trochę nie mam głowy do takich rzeczy.

-n3veR
komentarz
komentarz

No ale to brzmi jak zadanie domowe, więc trochę tych technologii powinieneś poznać na lekcjach.

Strasznyczlowiek
komentarz
komentarz
1 minutę temu, -n3veR napisał:

No ale to brzmi jak zadanie domowe, więc trochę tych technologii powinieneś poznać na lekcjach.

Piszę tu, bo kompletnie nie wiem jak się za to zabrać.

-n3veR
komentarz
komentarz

OK, a jeszcze takie pytanie. Każde pytanie powinno być na osobnej stronie? Czy to ma być po prostu lista 20-stu jeden po drugim?

Strasznyczlowiek
komentarz
komentarz
12 minut temu, -n3veR napisał:

OK, a jeszcze takie pytanie. Każde pytanie powinno być na osobnej stronie? Czy to ma być po prostu lista 20-stu jeden po drugim?

Przygotowałem 10 pytań tutaj wysyłam. Na każdej stronie jedno pytanie 1 odpowiedź dobra i jedna zła. Musi być ich 30. Z góry dzięki.

Pytania quiz.rtf

  • 3 tygodnie później...
Poftorek
komentarz
komentarz

Ok, a co dalej? Jakaś walidacja, przechowywanie wyników, podsumowanie, cokolwiek?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.