x-kom hosting

Chłodzenie wodne pod i7 4970K

milan94
utworzono
utworzono

Witam Jamie chłodzenie wodne polecacie pod i7 4970K  ? 

Plyta główna Msi z97 gaming 7 

Obudowa Obudowa Phanteks Enthoo Pro M (PH-ES515PA_BK)

Karta Gtx 1080 Amp Extreme 

 

Budżet 350 zl max 400 . 

Pozdrawiam

Sławomir
komentarz
komentarz

chyba 4790k ;D

dlaczego wodne?

zwykle powietrzne do 250zł wystarczy aż nadto.

anioł2009
komentarz
komentarz

Jeśli wodne aio to must have to zobacz Arctic Liquid freezer II 240 - ponoć bardzo fajnie sobie radzi...obejrzyj testy tego chłodzenia na yt. Sam rozważam zakup pod OC ryzena w przyszłości.

milan94
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Sławomir napisał:

chyba 4790k ;D

dlaczego wodne?

zwykle powietrzne do 250zł wystarczy aż nadto.

 

@Sławomir Sory źle się wpisało oczywiście i7 4790K :) 

Wodne ponieważ aktualnie mam corsair h60i i jeżeli chodzi o ogólną prace i kulturę pracy nie chce powietrzem chłodzić :) 

a chce zmienić ponieważ podejrzewam ,że teraźniejsze chłodzenie szwankuje konkretnie pompa raz na jakiś czas mniej więcej raz w miesiącu skacze mi temp  wystarczy ,że odkręce chłodzenie założę z powrotem i temperatura wraca do normy. 

@anioł2009 także myślałem nad tym chłodzeniem, teraz tylko kwestia czy wejdzie mi na górę obudowy lub przód bo aktualnie mam chłodzenie z małą chłodnicą i z jednym węntylatorem i jest na tyle muszę wymierzyć :) 

anioł2009
komentarz
komentarz
9 minut temu, milan94 napisał:

 

@anioł2009 także myślałem nad tym chłodzeniem, teraz tylko kwestia czy wejdzie mi na górę obudowy lub przód bo aktualnie mam chłodzenie z małą chłodnicą i z jednym węntylatorem i jest na tyle muszę wymierzyć :) 

 

Jest tez w rozmiarze 120mm ;)

milan94
komentarz
komentarz

 @anioł2009 a co sądzisz o ? Corsair Hydro Series H55 CPU Cooler.

anioł2009
komentarz
komentarz

Corsair jest sprawdzony w boju..niestety dużo droższy od arctica 120mm. 

Ponadto jakąś zaletą jest ten wentylek wiejący na sekcję zasilania ( który w razie czego można wyłączyć ).

Ja bym i tak celował w arctica, za taką cenę wypada świetnie w testach..Na yt jest nawet wideo które porównuje klika aio i ten arctic robi robotę zwłaszcza ze swoją ceną...

milan94
komentarz
komentarz

Dziś ma dojść mi Arcitc :) 

dzięki za pomoc. 

Pozdro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.