x-kom hosting

Różnica w głośności dźwięku z mikrofonu dla Skype z Microsoft Store i klasycznej wersji .exe.

Los_Emilos
utworzono
utworzono (edytowane)

Korzystam z Windows 10, na którym mam zainstalowane w tym momencie dwie aplikacje Skype. Jedna pochodzi ze "Sklepu Windows" a druga to zwykły plik .exe do instalacji.

- Aplikacja pochodząca z Microsoft Store bardzo dobrze zbiera mój głos z mikrofonu, rozmowa testowa jest bardzo wyraźna.

- Aplikacja którą zainstalowałem z pliku .exe ledwo zbiera mój głos, a moje nagranie z rozmowy testowej jest ledwo słyszalne.

 

Z czego może wynikać ten problem? W obu przypadkach ustawienia są domyślne.

szubi8
komentarz
komentarz

Ogolem to upewnilbym sie najpierw ze obydwa skajpy uzywaja tego samego domyslnego urzadzenia audio. t.j

image.png.024706856fb8da0bf2b6bff8b612cfe2.png

Ja mam tutaj tylko jeden mikrofon, ale moglbym miec np drugi z kamerki, i dlatego musisz sie upewnic ze to jest wlasnie dlatego.

Wydaje mi sie ze to moze byc zrodlo tego problemu. a sprawdzic to mozesz w ustawieniach ;) Poza tym, skype bedzie powoli tylko na microsoft store, i z tego co wiem, ten .exe ktorego zainstalowales nie bedzie juz dluzej wspierany po koncu tego roku - z tego co mi wiadomo bynajmniej.

 

Jesli pomoglem zostaw +.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.