x-kom hosting

Skaczyacy ping duze ms

awe
utworzono
utworzono

Witam, posiadam internet z netii dokladnie to jest jeden router glowny router do ktorego jest podlaczony kablem moj pc a oprocz tego z 3 mieszkan obok korzystaja z wi fi z tego routera

mam problem z grami mimo ze mam maly ping 8-16 to czasami on skacze a ms w grze w ciagu sekuny potrafi z 20 skoczyc do 300 i moje pytanie brzmi czy da sie cos z tym zrobic czy to wina Winodwsa 10, dostawcy internetu czy jeszcze czegos innego ? ping.thumb.png.3355e1d9cc2214d238395c2a10761aaa.png

politolog
komentarz
komentarz
5 minut temu, awe napisał:

router glowny router do ktorego jest podlaczony kablem

Podaj nazwę tego routera.

awe
komentarz
komentarz

niestety nie mam do tego dostepu 

politolog
komentarz
komentarz
25 minut temu, awe napisał:

niestety nie mam do tego dostepu 

Kto ten router ustawiał/konfigurował? Technik z Netii?

awe
komentarz
komentarz

tak ogolnie ten router jest w pomieszczeniu gdzie pracuja informatycy wiec teoretycznie powinien byc dobrze skonfirugowany

politolog
komentarz
komentarz
4 godziny temu, awe napisał:

wiec teoretycznie powinien byc dobrze skonfirugowany

Teoretycznie.W praktyce przydaje się opcja zalogowania do routera i sprawdzenia parametrów linii.Bo jak chcesz zgłosić Netii problem z PINGIEM, trzeba mieć ,,dowody,,.

gavron7
komentarz
komentarz

wykonaj ankietę

 

ale od razu jeśli to ADSL a wszystko na to wskazuje to nic nie zrobisz łącza ADSLowe mają niską wydajność pakietową. Jedynie możesz próbować ustawiać QOS na routerze

Ale nie koniecznie QOS zadziała na ilość pakietów, bo pewnie to prosty router

awe
komentarz
komentarz

Dzieki za odpowiedz, teraz wiem gdzie szukac problemu, postaram sie dotrzec do tych od routera i wyciagnac od nich informajce 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.