x-kom hosting

zwiększenie pingu przez słuchawki bluetooth pomocy!

Koksiadam
utworzono
utworzono

Dzień dobry mam nadzieje ze pomożecie mi rozwiązać 1 problem zakupilem słuchawki bluetooth dokladnie to te

 

https://www.avans.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-bluetooth-gotze-jensen-nauszne-czerwone-bth101r?gclsrc=aw.ds&gclid=CjwKCAjwk6P2BRAIEiwAfVJ0rCre6EwQHPWQDe_N1NbKPspLxL7fh3D_w1o_MjqfBWVx_CD5ScshKBoCd50QAvD_BwE

 

A wiec tak odpalam cs go narazie bez słuchawek mam 39-70 pingu a gdy właczyłem bluetooth ping wynosił 1000-5000 to nie żarty mogę zrobić ss jak ktoś niie wierzy 

Jeśli ktoś spotkał się z takim problemem i udało się go rozwiązać to proszę niech napisze

Dziękuje za każdą pomoc <3

politolog
komentarz
komentarz

 

gavron7
komentarz
komentarz

łączys zsię na 2,4GHz, a bluetooth też chodzi na 2,4GHz, stąd zakłócenia i wysokie pingi.

Możliwe rozwiązania:

1. połączenie komputera nie po wifi tylko po kablu, szczególnie że skoro grasz to nie wiem czemu łączysz się przez wifi, ale pomińmy ten fakt

2. połącz się z siecią 5GHz o ile masz sprzęt który to wspiera (k.sieciowa + router)

3. oddal odbiornik bluetooth od k.sieciowej wifi, w przypadku laptopów z zintegrowanymi modułami tego nie dokonasz.

 

 

Koksiadam
komentarz
komentarz

1 no niestety ale mam tak ulorzony pokój że srednio sie da na kablu

2 nie wiem mogłbys napisac jak sie sprawdza 

3 mam laptop ale nie jest az taki zły pod wzglendem wydajności i tez nie wiem jak sie to sprawdza jak bedziesz mial czas to morzesz odpisac <3

 

gavron7
komentarz
komentarz

ad1. wszystko się da trzeba tylko chcieć

ad2 jak podasz modele urządzeń które masz (laptop i router) to Ci pomogę w innym wypadku - sprawdź czy widać sieci 5GHz :>

ad3. nikt nie mowi o wydajnosci laptopa jeszcze :P

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.