x-kom hosting

Fotel komputerowy

Fioł4s
utworzono
utworzono

Cześć!

 

Powoli składam stanowisko komputerowe i przyszedł czas na zakup nowego fotela. Budżet jaki mogę na niego przeznaczyć to maksymalnie 700 zł. Podobają mi się fotele stylizowane na "gamingowe", ale w internecie pełno nieprzychylnych opinii i każda dyskusja kończy się odesłaniem do Ikei i zakupu fotela Markus... Czy te "gamingowe" fotele w tym budżecie będą faktycznie tak kiepskim wyborem? Jestem wysoki (193 cm) i chciałbym, aby wysokość zagłówka była dla mnie odpowiednia, więc wiem, że znaczna część modeli odpada. Czy jesteście w stanie polecić mi jakiś "gamingowy" fotel w tym budżecie, czy faktycznie zdecydować się na Ikeę? 

 

Dodam, że do tej pory korzystałem z fotela Arozzi Monza, przez 4 lata nie było z nim problemów, pomimo tego, że jest z tak znienawidzonej przez wszystkich ekoskóry. Jedyni minus tego fotela był taki, że oparcie było dla mnie za krótkie. 

NameDoesntMatter
komentarz
komentarz

W takim budżecie - faktycznie Markus jest najlepszym rozwiązaniem.

Jeśli jednak masz możliwość poczekać i troszkę dołożyć, to gorąco polecam markę Quersus - sam korzystam z modelu Geos z ecoskóry.

 

Jest mi po prostu o wiele wygodniej niż na Markusie. Zakres regulacji pozwala każdorazowo dobrać optymalną pozycję, a regulowany odcinek lędźwiowy może łatwo wymusić poprawną postawę.

 

Nie wiem tylko, czy ta różnica w komforcie jest aż tyle warta.

  • Dobra wypowiedź 1
Fioł4s
komentarz
komentarz

Nie słyszałem wcześniej o tej marce, dzięki za opinię i wezmę taką opcję pod uwagę. Czekam na na następne :D

57 minut temu, NameDoesntMatter napisał:

W takim budżecie - faktycznie Markus jest najlepszym rozwiązaniem.

Jeśli jednak masz możliwość poczekać i troszkę dołożyć, to gorąco polecam markę Quersus - sam korzystam z modelu Geos z ecoskóry.

 

Jest mi po prostu o wiele wygodniej niż na Markusie. Zakres regulacji pozwala każdorazowo dobrać optymalną pozycję, a regulowany odcinek lędźwiowy może łatwo wymusić poprawną postawę.

 

Nie wiem tylko, czy ta różnica w komforcie jest aż tyle warta.

 

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie z opinii forumowo/internetowych a bezpośrednio od 3 znajomych wiem, że próby z krzesłami gamignowymi budżetowo rok temu stojącymi 1000zł skończyły się zwrotem ustawowym lub reklamajcą po kilku mc i kupienien Marcusa / MILLBERGET.. :D ja osobiście mam MILLBERGET i jest ok - wygodniej mi niż na gamingowych ale to juz chyba kwestia gustu itd itd :) Po przymiarce do Marcusa w ikei troche odciska poślady :Dtak wiec najlepiej przejechac sie do ikei lub isc gdzies lokalnie jak jest dostepny model ktory Cie interesuje i ma w miare niespaczone opinie i wtedy zobaczyc czy Ci wygodnie bo tego nikt Ci nie powie :P

Fioł4s
komentarz
komentarz
15 godzin temu, magda42 napisał:

Nie z opinii forumowo/internetowych a bezpośrednio od 3 znajomych wiem, że próby z krzesłami gamignowymi budżetowo rok temu stojącymi 1000zł skończyły się zwrotem ustawowym lub reklamajcą po kilku mc i kupienien Marcusa / MILLBERGET.. :D ja osobiście mam MILLBERGET i jest ok - wygodniej mi niż na gamingowych ale to juz chyba kwestia gustu itd itd :) Po przymiarce do Marcusa w ikei troche odciska poślady :Dtak wiec najlepiej przejechac sie do ikei lub isc gdzies lokalnie jak jest dostepny model ktory Cie interesuje i ma w miare niespaczone opinie i wtedy zobaczyc czy Ci wygodnie bo tego nikt Ci nie powie :P

Z Markusem mam ten problem, że nie ma regulowanych podłokietników i nie wiem, czy nie będzie mi to przeszkadzać, natomiast Millberget ma za niskie oparcie. Najgorsze jest to, że najbliższą Ikeę mam niecałe 200 km od domu, a jechać specjalnie za jednym krzesłem mija się z celem, dlatego jeśli się zdecyduję, to będę zamawiał do punktu odbioru, a nikt ze znajomych akurat takiego nie posiada :D

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Może poszukaj po okolicznych miasteczkach w meblowych, te z blackredwhite itd są dużo solidniejsze niż chińskie gamingowe noname'owe firmy które produkują je od.. :) Wiem ,że u nas w drezdenku są obok marketu Mila w takim małym meblowym kilka modeli, btw jysk ma tez kilka w ofercie https://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe w gorzowie chyba jest jysk? :P

 

 

  • 3 miesiące później...
DanielKonan
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Fechron napisał:

To moim zdaniem w tej cenie warto iść w Genesis Nitro 550 Ma wszystko czego potrzebujesz tak naprawdę. 

tez mam genesis tylko trita 600 :) dobre wykonanie, fajnie, ze w kazdej plaszczyznie mozna go regulowac, bo faktycznie umozliwia przygotowanie ergonomicznego stanowiska pracy :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.