x-kom hosting

Ucisk na kablu?

orzanimeseiei
utworzono
utworzono

Witam. Od 2 miesięcy mam problem z internetem. Polega on na tym, że zamiast 1gb mam 100 mbps a czasami brak internetu w ogóle. Na początku serwisant potwierdził uszkodzenie 4 i 7 pinu. Zamówiliśmy dział utrzymania sieci, żeby wymienili kabel, lecz jak przyszli zrobili z 5 razy test pinów i wyszło, że kabel nie ma uszkodzonych pinów na testerze, mało tego nagle na speed test wychodziło 1 gb. Muszę tutaj dodać, że parę godzin przed przyjściem techników odsunąłem szafki, jakieś deski które uciskały kabel. Kabel wan, był przeprowadzony przez całe mieszkanie, i lekko go szafki czy deski uciskały. Odsunęliśmy to wszystko przed przyjściem techników i taka moja teoria wyszła wtedy, że to przez jakiś ucisk musiał być. Dlaczego tak myślę? Parę minut po wyjściu techników z mieszkania, postawiliśmy wszystko z powrotem jak było i nagle internet znowu spadł do 100mbps i znowu się zacina. Myślicie, że to możliwe? 

gavron7
komentarz
komentarz

Tak mozliwe. Wymień sobie poprostu kabel a nawet kup poprostu go w byle jakim markecie i juz.

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.