x-kom hosting

Pomniejszony obraz.

Błażko
utworzono
utworzono

Witam, mam taki problem, że pomniejszył mi się obraz czy to na pulpicie, czy w przeglądarce. Powodem tego jest to, że grając ostatnio w grę przypadkowo wcisnąłem "CTRL+ALT+Strzałka w lewo" i obrócił mi się obraz po czym, gdy go przywróciłem do normalnego stanu, to wszystko się pomniejszyło (ikonki na pulpicie, strony w przeglądarce, pasek zadań itd.) i wygląda teraz to tak jakbym użył skrótu klawiszowego "CTRL -". Czy jest na to jakiś skrót klawiszowy albo sposób, dzięki któremu będę mógł powiększyć obraz i przywrócić go do starej wersji?

3.png

4.png

eryk93
komentarz
komentarz

Wystarczy zmiana rozdzielczości ;)

 

Link

Błażko
komentarz
komentarz
12 minut temu, eryk93 napisał:

Wystarczy zmiana rozdzielczości ;)

 

Link

Na początku też tak myślałem, że wystarczy zmiana rozdzielczości i ją zmieniłem, ale niestety okazało się, że nie jest tak jak było przedtem. Możliwość zmiany rozdzielczości na moim komputerze jest korzystna tylko z dwóch wariantów 1280 x 1024 (zalecane) i 1280 x 960, ale w każdym jest to samo i ekran nadal jest pomniejszony + przy drugim wariancie jest trochę rozmazany  

Anawa
komentarz
komentarz

Jaki to jest Windows? Tylko rozmiar tekstu się zmienił?

Błażko
komentarz
komentarz
49 minut temu, Anawa napisał:

Jaki to jest Windows? Tylko rozmiar tekstu się zmienił?

Windows 7. Nie tylko rozmiar tekstu, ale on także się pomniejszył

Anawa
komentarz
komentarz

Na pulpicie naciśnij prawy przycisk myszy -> Rozdzielczość ekranu -> Zmień wielkość tekstu i innych elementów

 

Ustaw np. na 125% i napisz, czy o to chodziło.

Błażko
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Anawa napisał:

Na pulpicie naciśnij prawy przycisk myszy -> Rozdzielczość ekranu -> Zmień wielkość tekstu i innych elementów

 

Ustaw np. na 125% i napisz, czy o to chodziło.

To także sprawdzałem, powiększyłem o 125% i wszystkie ikonki były za duże + dodatkowo w słabej rozdzielczości, a gdy próbowałem pomniejszyć za pomocą "CTRL + scroll down" to coraz bardziej było wszystko rozmazane 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.