x-kom hosting

Tablet Trekstor ladowanie

dembol23
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z tabletem. Nie wiem jaka jest jego przeszłość. Ale tablet ma pęknięty dotyk. Tablet się włączał, ale był niski stan baterii. Niby ładowarka ladowała ale bateria raz pokazywała 1%, po ładowaniu całą noc pokazywała 17% po czym znowu spadała do zera i teraz znowu się nie chce włączyć. Jak był niski stam baterii to win dziwnie wariował i się tablet wyłączał. Na obudowie tabletu jest napisane 9V DC, a ładowarka ma output 5V. Gdzie może być problem? Ktoś pomoże? 

Gawel
komentarz
komentarz

Może być problem w zasilaczu. Jeżeli tablet wymaga napięcia 9V to takie powinno być a nie 5V

Niebieska
komentarz
komentarz

Ja bym jeszcze dodała, że bateria też może być uszkodzona.

Gawel
komentarz
komentarz
2 minuty temu, Niebieska napisał:

Ja bym jeszcze dodała, że bateria też może być uszkodzona.

Też racja ale szybciej można pożyczyć ładowarkę i sprawdzić :) 

Niebieska
komentarz
komentarz

To wiadomo ;) Ale biorąc pod uwagę stan tego biednego tabletu ;)

dembol23
komentarz
komentarz

Ale mimo to tym zasilaczem 5V udało się naładować do 17% po czym po chwili i tak spadło do 0? 

Najpierw trzeba sprawdzić zasilaczem 9V. Jeśli to nie pomoże, czy to może być wina systemu?. Czasem wyskakiwał komunikat, przy starcie windowsa ze włączała się opcja reperecji windowsa... 

Niebieska
komentarz
komentarz

Zmień ładowarkę i zobacz czy się naładuje. 

Gawel
komentarz
komentarz
13 minut temu, dembol23 napisał:

Ale mimo to tym zasilaczem 5V udało się naładować do 17% po czym po chwili i tak spadło do 0? 

Ale ogniwa potrzebują precyzyjnego napięcie, między 5V a 9V jest spora różnica. Co innego natężenie, wtedy będzie się dłużej ładować ( albo też nie naładuje). Może tak być że sam akumulator wyzionął ducha

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.