x-kom hosting

Metody na szybkie pozycjonowanie stron WWW

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: 4pc ,
Gość
utworzono
utworzono

Chwalcie się tutaj swoimi sposobami na szybkie i efektywne pozycjonowanie stron w Google?

eryk93
komentarz
komentarz
  1. Semantyka,
  2. dobry opis meta
  3. podpięcie strony do search console ;)

I troche cierpliwości :D

Gość
komentarz
komentarz
20 hours ago, eryk93 said:
  1. Semantyka,
  2. dobry opis meta
  3. podpięcie strony do search console ;)

I troche cierpliwości :D

 

A jakieś magiczne tricki

eryk93
komentarz
komentarz

Magiczne tricki, pomyślmy...

 

Cytuj

Nie sprawdzać co 5 min pozycji w google :D

 

A tak serio, nie ma takich, cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość, no i dobre słowa kluczowe o czym wyżej zapomniałem ;)

  • 3 miesiące później...
Marciano01
komentarz
komentarz

Nie ma szybkiego sposobu. Potrzeba cierpliwości. Tłumaczyli mi, że muszę . Nie da się wszystkiego zrobić w 1 msc. Szczególnie, gdy masz niski budżet i po prostu przeznaczasz jakąś część przychodów na niego. Dobrze zoptymalizowana strona przyniesie Tobie efekty w postaci klientów. Jestem tego pewien. Zadbaj o wizualną stronę, trochę art. sponsorowanych i będzie dobrze ;)

  • 2 tygodnie później...
jarekcda
komentarz
komentarz (edytowane)

Przede wszystkim brak błędów seo na stronie- słowa kluczowe w meta description, w nagłowkach, wytłuszczeniach i podkreśleniach. Oraz co bardzo  ważne minimum 2000 znaków tekstu. Bardzo dobrze działają artykuły z linkiem do naszej strony powiązanej tematycznie z naszą.

Edytowane przez jarekcda
  • 5 miesięcy później...
  • Rekomendowana odpowiedź
4pc
komentarz
komentarz (edytowane)

Z innej beczki. Firma, z która rozmawiam, sugeruje mi, żebym poza SEO wziął jeszcze to - https://www.webrange.pl/reklama-google-ads/

Twierdzą, że na wyniki SEO trzeba będzie poczekać co najmniej kilka tygodni, a z tych linków sponsorowanych klienci będą od razu.

Prawdą jest, że warto łączyć jedno z drugim? Oni mi mówią, że to Ads opłaca się nawet wtedy, gdy strona ma już dobre pozycje w Google.

To jak zatem? 

Edytowane przez 4pc
  • 5 miesięcy później...
margo903
komentarz
komentarz

Samodzielnie to można sobie bana załatwić albo filtry. Lepiej nie kombinować i zlecić całość działać odpowiedniej agencji. Agencji seo jest sporo na rynku więc trzeba wybrać z głową taką, która nam faktycznie pomoże. Agencji nie wskażę, bo każdy ma nieco inne oczekiwania. Ale mogę zostawić namiar na ten wpis https://lembicz.pl/agencja-seo-jak-znalezc-dobra-agencje-seo/ . Lembicz to spec od marketingu i seo. Także z jego porad warto skorzystać. A sam art może być fajną wskazówką.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.