x-kom hosting

Jaka drukarka do domu ?

air40
utworzono
utworzono

Witam moja mama potrzebuje drukarki, aby drukować tekst z Worda Exela itp. Chciałbym was prosić o pomoc w doborze. Mam dylemat między atramentem, a laserem. Zależy mi na późniejszej taniej eksploatacji ( tanie tusze tonery). Co sądzicie o hp ? Słyszałem, im droższa drukarka, tym tańsze tusze. To prawda ?

Tomso
komentarz
komentarz

W domu posiadam urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet 3520 kupiona na allegro jako sprzęt powystawowy za 100 zł w idealnym stanie tusze zamienniki na allegro do tego modelu 30 zł komplet do warunków domowych sprawdza się idealnie. Mam ją od 2 lat i sprawdza się bez żadnych zarzutów ten model mogę polecić.

 

r102
komentarz
komentarz

A dużo będzie tego drukowania ? I czarnobiałe czy kolor ?

 

Jak bardzo dużo i czarny - to tylko laserówka... Jak bardzo dużo i czarne i kolor ale bez zdjęć - to raczej tylko laserówka...

 

air40
komentarz
komentarz

Kilka stron na tydzień 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.