x-kom hosting

Plamy na klapie od drukarki

aleksandra1010
utworzono
utworzono

Witam, ostatnio zauważyłam, że na mojej drukarce pojawiły się nieestetycznie wyglądające plamy. Zdziwiło mnie to bardzo, ponieważ nie przypominam sobie abym coś na nią wylała.. Czyszczę ją tylko mikrofibrą i płynem do mycia szyb, niestety plamy nie chcą zejść, pod palcem czuć jakby plamy były matowe. Czy jest jakiś sposób aby usunąć takie plamy z plastiku? Czy może da się wymienić tą górną klapę od drukarki? Model to brother DCP-T510W.

98565499_1381674932024927_4612905677470302208_n.jpg

Niebieska
komentarz
komentarz

Nie miałaś może cienkiej folii na tej klapie? Jeżeli nie to płyn do mycia szyb uszkodził ten plastik.

aleksandra1010
komentarz
komentarz
3 minuty temu, Niebieska napisał:

Nie miałaś może cienkiej folii na tej klapie? Jeżeli nie to płyn do mycia szyb uszkodził ten plastik.

No właśnie też mi się tak wydawało, ale niestety żadnej folii nie ma. To dziwne, bo zawsze psikam na ściereczkę, zrobiłoby się na całej drukarce a nie tylko na środku klapy.. no cóż, może ktoś z domowników coś wylał.. tylko jak się tego teraz pozbyć.

Niebieska
komentarz
komentarz

Skoro jest chropowate to tego usunąć się nie da bo to coś uszkodziło plastik. Możliwe, że to był jakiś rozpuszczalnik bądź zmywacz do paznokci. 

aleksandra1010
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Niebieska napisał:

Skoro jest chropowate to tego usunąć się nie da bo to coś uszkodziło plastik. Możliwe, że to był jakiś rozpuszczalnik bądź zmywacz do paznokci. 

A można kupić osobno taką część? Orientujesz się może?

Niebieska
komentarz
komentarz

Z tego co widzę nie można takiej kupić osobno niestety. Można kupić różne naklejki do naklejenia na klapę lapków, może coś takiego będzie dobra i na drukarkę.

anioł2009
komentarz
komentarz

Szkoda kasy na część...Zasłoń logo, psiknij czarnym plastidipem i po krzyku :)  Plastidip stworzy jakby gumowaną powierzchnię coś na wzór niektórych laptopów 

Gawel
komentarz
komentarz

Mam HP laser pod biurkiem i kiedyś zauważyłem że szkło od wyświetlacza się zmatowiło. Sam nie wiem od czego ale pewnie od czyszczenia płynem od kurzu. Teraz to już nic nie widać :) 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.