x-kom hosting

Konfiguracja poczty e-mail, najlepsze rozwiązanie.

Phaterster
utworzono
utworzono

Dzien dobry,

Chciałbym się doradzić jak najlepiej rozwiązać temat swojej poczty e-mail.

Posiadam pocztę firmową na własnej domenie która posiada tylko 2 GB pojemnosci. Dotychczas pracowałem w programie Thunderbird. W thunderbird mialem ustawiony serwer POP na swoją pocztę i ładnie wszysto pobierało mi na dysk komputera. Po latach nazbierało mi się tej poczty z załącznikami na 50 GB. Doszly teraz wyjazdy sluzbowe i chcialbym korzystać z maila na kilku urządzeniach jednoczesnie. Na moim komputerze stacjonarnym znajduje sie cala poczta. Na laptopie tez chcialbym mieć tą pocztę i na komórce również.

Jakie rozwiązanie byloby najlepsze abym mogl korzystac z tej poczty na wielu urzadzeniach i wszystko sie ze soba ladnie synchronizowalo?

 

Probowalem przeniesc cala pocztę na GMAILA, ale gmail po skonfigutowaniu dodatkowej poczty pobiera dane z firmowej poczty z wielkim opoznieniem. Pobiera sobie z firmowego konta pocztę kiedy sie mu zachce. Mam wykupiona oferte Office 365 i myslalem, ze stworze osobne konto na outlooku live i tam mi bedzie pobieralo pocztę z poczty firmowej. Pobiera ale z takim samym opoznieniem jak na GMAILu. To opoznienie siega czasami nawet wielu godzin. Ja czytac maile musze natychmiast po ich otrzymaniu.

 

Podsumowujac:

  • firmowa poczta na wlasnej domenie posiada 2 GB
  • cheć przeniesienia calej swojej poczty ok 50GB na jakis serwer pocztowy
  • chec synchronizacji, odczytywania i wysylaniu poczty na wielu urzadzeniach.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.