x-kom hosting

zmiana systemu bez utraty danych

TorNadziO
utworzono
utworzono

Witam

Mam pewien problem i byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Otóż po wymianie pasty termicznej w dellu uszkodził mi się jakiś plik systemowy i rodzi się pytanie czy mogę zmienić obency system windows 7(uszkodzony) na windows 10 bez utraty danych i żeby chodziły mi programy,a jeżeli by nie chodziły,to czy można jakoś dograć plik startowy,czy trzeba wszystko instalować od nowa? Np.jeśli miałem zainstalowany steam to po zmianie systemu i sprawdzeniu spujności plików jakiejś gry zainstaluje sie plik startowy czy cała gra od nowa?

Jestem z góry wdzięczny za odpowiedzi.

eryk93
komentarz
komentarz

Każda czysta instalacja systemu powoduje usunięcie starego systemu wraz z plikami, jeśli chcesz zachować dane, to należało by utworzyć osobną partycję i tam wrzucić potrzebne dane, jeśli zależało ci na samych grach, to postaw 10 i poinstalujesz sobie na nowo.

 

Co do "uszkodzonej 7", jaki komunikat pokazuje jak odpalasz?

TorNadziO
komentarz
komentarz

Nie pokazuje odpala się naprawa systemu a po zakończeniu wyłącza się i odpala na nowo.A jeśli chodzi o system to słyszałem że jest coś takiego jak in-place update. Czy to działa tylko z tym samym systemem czy jak inny instaluje to też zadziała?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.