x-kom hosting

Problem z Microsoft Teams

juliazarzycka61
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z Microsoft Teams i ogólnie ze stroną office.com. Strona office.com nie ładuje mi się, cały czas wyskakuje komunikat witryna nie osiągalna, nie mogę nawet skorzystać z microsoft community aby tam przedstawić problem, ale do rzeczy. Przy próbie zalogowania się wyskakuje komunikat:

image.thumb.png.fa60ea3d6241f8a0cc0fddf80802e5df.png

 

Próbowałam wpisywać kod błędu w wyszukiwarce, jednak nic nie podziałało. Wszystkie inne strony działają mi poprawnie i internet jest. Sprawdzałam host file, bo niektórym blokowało serwery microsoft, ale wszystko jest tak jak ma być. Włączałam i wyłączałam router, nic to nie dało. 

Dodam, że korzystam z usługi microsoft 365 dla uczniów. Wcześniej wszystko działało, na początku pojawił się problem, że w programie Microsoft Teams nie ładowały mi się żadne pliki, wysłane czy udostępniane przez innych użytkowników, biały ekran ładował się bez końca, jednak byłam w stanie prowadzić rozmowy. Gdy się wylogowałam, już nie jestem w stanie się zalogować ponownie. Nie pomogło odinstalowanie i ponowne zainstalowanie Teamsa. Na telefonie aplikacja działa bez problemów, korzystam z tego samego Internetu co na komputerze. Nie  wiem już w czym tkwi problem.

 

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć,

 

poprzez przeglądarkę Teams działa?

juliazarzycka61
komentarz
komentarz

Nie. Nie mogę wejść na stronę office.com gdzie byłam zalogowana i miałam dostęp do programów online. 

Anawa
komentarz
komentarz

Jaki pojawia się komunikat jak chcesz wejść na stronę? "Nie odnaleziono serwera"?

  • 5 tygodni później...
Gość
komentarz
komentarz

Tylko mała uwaga, jeśli logować się do Teamsa z przeglądarki, to radzę używać tylko Edge, bo inne Microsoft poblokował. W niektórych jest mniej funkcjonalności, a niektóre tak jak Firefox to już całkiem, nawet z tej przeglądarki nie da się zalogować do usługo Mircosoft Teams.

Anawa
komentarz
komentarz

@Wureckyy O tym ne widziałem nawet. Jest gdzieś oficjalny komunikat w tej sprawie? Co do funkcjonalności Teams, to jakich nie ma np. w Chrome? Bo korzystałem z Chrome i wszystko raczej w porządku funkcjonowało.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.