x-kom hosting

Rozmycie ciemnych kolorów obrazu podczas ruchu.

Gamer12
utworzono
utworzono

Witam Serdecznie. Jakieś 2 miesiące temu zakupiłem nowy komputer wraz z monitorem. Za całość zapłaciłem około 8,000 zł więc problem który dzisiaj postaram się wyjaśnij jest dosyć niezrozumiały dla mnie i nie wiem w czym może on się znajdować. Zauważyłem czy to podczas gry czy to podczas oglądania czegoś na pulpicie że kolory ciemniejsze takie jak (czerń, czerwony) rozmywają się podczas jakiego kolwiek ruchu czy to w grze podczas gwałtownego poruszania się postacią(bohaterem) czy  podczas przewijania stron. Wygląda to tak że po prostu dane piksele rozlewają sie kiedy zaczyna się przemieszczać u mnie na ekranie. W grze Counter Strike Globla Offensive ustawiłem wszystko na jak najjaśniejsze oraz zamiast opcji minotor przestawiłem na opcje telewizor i faktycznie troche to pomogło, jednakże w dalszym ciągu bardzo mnie to denerwuje. Czy ktoś może wie o co z tym chodzi? Bo na pewno nie jest to wina sprzętu, a sam dobrze sie na tym nie znam i nawet nie wiem co mógłbym zmienić w ustawieniach żeby temu zaradzić. 

Sławomir
komentarz
komentarz

wina pewnie leży po stronie monitora.

podaj jego nazwę model to może ci ktoś tutaj przedstawi w czym tkwi problem.

Gamer12
komentarz
komentarz

Monitor to MSI Optix MAG241CR 144hz

  • 2 lata później...
hunk80
komentarz
komentarz

@Gamer12 Mam ten sam problem w telewizorze Sharp 42CG2E, nie wiem od czego to zależy...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.