x-kom hosting

Nie działa mi "A" podczas shift + ctrl

Blazejczyk
utworzono
utworzono

Nie działa mi "A" podczas shift + ctrl. Moja klawiatura to Razer Ornata Chroma. Sprawdzałem na laptopie lecz tam wszystko działało wiec to nie problem z klawiaturą.
Podłączyłem też starą klawiaturę logitecha i też nie działało, gdy podłączyłem do laptopa logitech działał. Ten problem jest dość uciążliwy w grach. Próbowałem już reinstal synapse. Jak dla mnie problem tkwi w bebechach, ale na tym się już niestety nie znam.
Proszę o pomoc 

marcinas1993
komentarz
komentarz

a masz może jakiś program odpalony w tle, który może wykorzystywać ten skrót klawiszy?

Blazejczyk
komentarz
komentarz

Najprawdopodobniej nie sprawdziłem teraz wszystko. 

 

kamilv1992
komentarz
komentarz

Shift + Ctrl to skrót do szybkiej zmiany układu klawiatury w systemie.
Jeśli ustawiłeś gdzieś skrót Shift + Ctrl + A to może nie działać bo system się gubi dostając dwa polecenia na raz.

Blazejczyk
komentarz
komentarz

Układ nie zmienia się, cały czas jest tak samo oraz nie przypominam sobie bym taki skrót ustawiał ale przepatrzę znów i dam znać. 

 

Blazejczyk
komentarz
komentarz

Sprawdzałem kilka razy i nic. Wszystko tak jak było. W przyszłym tygodniu pójdę do gościa który składał mi pceta. Dziękuje za próbę pomocy. <3 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.