x-kom hosting

error:unknown file

xxlelox09
utworzono
utworzono

Witam, proszę o pomoc. Na moim laptopie miałem wcześniej wrzuconego Linuxa (Ubuntu), ale ostatnio zdecydowałem się na Windowsa 7. Nie mam napędu w laptopie więc wrzuciłem windowsa na pendrive'a i odpaliłem z biosu jako 1 pozycję boot. Uruchomił mi się instalator i kazał wyjść aby uaktualnić system, ale gdy wchodzę kolejny raz otwiera mi się komunikat error : unknown file system. wpisuję oczywiście ls, ale jedyne partycje jakie widzę to (hd0) i (hd0,msdos1). Dodam że dokonywałem wcześniej usuwania partycji z linuksa. Co mam zrobić aby dostać się do menu ubuntu, gdzie wybieramy system z którego urządzenie ma startować?

eryk93
komentarz
komentarz

Gdzie pobierałeś tą 7? Problem leży po stronie obrazu systemu, jeśli konfiguracja laptopa pozwala, to lepiej wrzuć na pendriva 10 i ją zainstaluj, win7 nie jest już wspierany od 14 stycznia.

 

Tu pobierzesz windows 10: Link

 

Aktywować możesz go kluczem z 7, ale 10 musi być tej samej wersji, co klucz, czyli (home lub pro)

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.