x-kom hosting

Skrypt na wyłączenie i włączenie internetu

Jujo1
utworzono
utworzono

Na początku chciałbym przeprosić jeśli dodałem temat do złego działu. No więc poszukuję skryptu, który by mi wyłączał internet i po 4 sekundach go włączał. Chciałbym też, żeby skrypt dało się przypisać pod jakiś przycisk. System to windows 10

gavron7
komentarz
komentarz

4 sekundach? Samo wyłączanie potrwa tyle czasu ;)

Po co ci to potrzebne bo może wymyślasz od nowa koło?


Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Jujo1
komentarz
komentarz

To dość skomplikowane. Chciałem przetestować, czy w cs-ie uda mi się stworzyć wall hacka bez cheatów. Bo po 5 sekundach kicka z serwera, a bez internetu da się przejść kilka metrów i zobaczyć na przykład czy ktoś jest za ścianą. Nie zamierzam tego używać, tylko chciałem przetestować. 

gavron7
komentarz
komentarz

To sobie w odpowiednim momencie odepnij kabel od routera i podłącz spowrotem po 4 sekundach :P

 

Ja myślałem że coś bardziej ambitnego, a tak to nawet nie chce mi się pisać :) (w sumie 1 linijka kodu)

Jujo1
komentarz
komentarz

Dziękuję za pomoc :)

Napisze na innym forum może tam mi ktoś pomoże.:puknijsie:

  • 6 miesięcy później...
alan1084
komentarz
komentarz
Dnia 10.05.2020 o 21:24, Jujo1 napisał:

Dziękuję za pomoc :)

Napisze na innym forum może tam mi ktoś pomoże.:puknijsie:

Pobierz Lag Switch

26 minut temu, alan1084 napisał:

Pobierz Lag Switch

To program do wyłączenia internetu na chwilkę, w sensie można 1 klawiszem wyłączyć i włączyć po 1 sekundzie, a stronki nie pamiętam ale jest ich pełno 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.