x-kom hosting

jaka siec polecacie

paradox2604
utworzono
utworzono

Panowie pytanko moze ktos ma albo korzystal, planuje zmienic operatora telefoni komorkowej czy mieliscie stycznosc z operatorami Plush lub premium mobile jak tam zasieg, platnosci itp ?
 

Panowie pytanko moze ktos ma albo korzystal planuje zmienic operatora telefoni komorkowej czy mieliscie stycznosc z operatorami Plush lub premium mobile jak tam zasieg platnosci itp ?

 

eryk93
komentarz
komentarz

Tutaj jednoznacznie ci nikt nie odpowie, to wszystko zależy od miejsca zamieszkania i położenia nadajników względem miejsca zamieszkania.

 

Osobiście testowałem LTE z plus, tragedia, po 3 dniach oddałem, ale mieszkam akurat w takim miejscu.

 

Popatrz na mapy zasięgu sieci, czy twój rejon obejmują stacje, jeśli nie bardzo to musisz się liczyć z tym, że jeśli się zdecydujesz, to będziesz musiał zakupić dodatkową antenę, a to jest koszt w granicach 200zł

  • 2 miesiące później...
proelokox123
komentarz
komentarz

mam upc jest stabilnie ale słyszałem ze inni maja kłopoty - zdecydowanie odradzam lte oraz Orange  ( chyba ze swiatlowod bo znajomi polecają )

gavron7
komentarz
komentarz

Używam i mogę polecić  METRO.

METROPORT to w skrócie takie zrzeszenie dużej liczby małych ISP. Z tobą i tak nie będą gadać ale mogę Ci sprzedać jak chcesz :) 

Problemów 0, zero, null - osobiście mam zasięg wszędzie gdzie jestem. Ceny nie mam pojęcia bo mam za free, ale zaczynają się od 10zł...

eryk93
komentarz
komentarz

Aktualnie polecę Orange, mam od niedawna, póki co śmiga, 60zł za mies ;) do 20Mb/s

gavron7
komentarz
komentarz
Aktualnie polecę Orange, mam od niedawna, póki co śmiga, 60zł za mies  do 20mb/s
mb? ;) to ja bym nie chciał bo takiego neta miałem w 1994 roku ;)


Mb jak już..

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.