x-kom hosting

Zepsuty ekran telefonu

PanZbigniew
utworzono
utworzono

Witam,

Mam taki problem z telefon. Kilka miesięcy temu wymieniłem w serwisie baterię od tego czasu podczas ładowania nie działa mi dotyk w telefonie, poza tym wszystko jest okej. Dzisiaj telefon spadł mi z mniej niż pół metra na drewniane panele i ekran przestał się wyświetlać. Myślałem że wyświetlacz zupełnie się spartaczył ale jest taka zależność, Gdy go włączam przyciskiem wcześniej ekran był czarny ale gdy od tyłu dociskam blisko środka ekran się normalnie pojawia ale dotyk cały czas nie działa. Próbowałem uruchomić ponownie system ale to nic nie daje. Jest jakiś pomysł jak to naprawić czy co wymienić ile by to mogło kosztować? Prawdopodobnie nie styk 

Plomien81
komentarz
komentarz

Możliwe, że trzeba otworzyć i dopiąć ekran oraz wymienić dotyk. Ceny są zależne od sprzętu. Usługa też jest zależna od tego, co jest do zrobienia. Samemu raczej będzie Ci ciężko, chyba że posiadasz odpowiedni sprzęt i umiejętności.

PanZbigniew
komentarz
komentarz

telefon xiaomi mi a1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.