x-kom hosting

Zmiana systemu na Tablecie

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: BaStek1934 ,
BaStek1934
utworzono
utworzono (edytowane)

Witajcie kochani. Jestem nie szczęśliwym posiadaczem tableta Tracer OVO Lite GT

(Ekran 7 cali, TFT, 800 x 480 pikseli

System operacyjny Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich
Pamięć RAM i dysk 0,5 GB RAM + dysk 4 GB
Procesor ARM Cortex A8, 1-rdzeniowy). Otwieram ten temat ponieważ chciałbym całkowicie usunąć system operacyjny z tego tableta. I zainstalować na nim inny. Konkretnie chciałbym zainstalować na nim Windowsa nie ważne jakiego byle by był Windows. Niestety nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Czy jesteście może w stanie pomóc mi w tym. Zdecydowałem się na taki zabieg ponieważ od dnia zakupu tableta nie da się używać. Najpierw się zacinał do tego stopnie iż odpuściłem sobie korzystanie z niego na długi długi długi czas. Aż do zeszleg miesiąca gdzie postanowiłem coś z nim zrobic. Tzn wszedłem na stronę producenta i spróbowałem zainstalować aktualizacje która niestety trzeba było zrobić ręcznie. Udało się . Niestety po trzech godzinach (tak bardzo się zacinał). O dziwo aktualizacja oprogramowania pomogla. Ale nie przewidziałem jednego . Android 4.0.3 nie jest kompatybilny z prawie żadną aplikacją przez co nie da się z niego korzystać. Żadną przeglądarka nie działa (nawet systemowa "internet"). Próbowałem ściągnąć operę ale też poległa. Na dodatek znowu się zaczął zacinać. A zatem... jesteśmy  w stanie coś z tym sprzętem zrobić czy pozostaje mi jedynie użyć go jako podstawki pod kubek ?

Gawel
komentarz
komentarz
2 godziny temu, BaStek1934 napisał:

użyć go jako podstawki pod kubek ?

To jest jedyne wyjście. Jeżeli nawet w jakiś magiczny sposób uda ci się zainstalować windowsa, to zostaje jeszcze kwestia sterowników. Miałem Lenovo Yoga z windowsem 10 i to był najgorszy sprzęt jaki posiadałem, tak jak szybko go kupiłem to jeszcze szybciej go sprzedałem. Kupiłem też Yoge ale już z androidem. Potem mu zrobiłem roota i postawiłem androida 10 i jest miodzio. 

  • Rekomendowana odpowiedź
BaStek1934
komentarz
komentarz (edytowane)
9 godzin temu, Gawel napisał:

To jest jedyne wyjście. Jeżeli nawet w jakiś magiczny sposób uda ci się zainstalować windowsa, to zostaje jeszcze kwestia sterowników. 

W takim razie skoro Windows odpada to może jest jakiś inny system poza androidem który mógłby podołać ? Jest coś jeszcze prócz iOS ? Bo z tego co wiem iOS na tablecie pod androida chyba nie ma prawa bytu ....?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.