x-kom hosting

słaby transfer

kujon007
utworzono
utworzono

mam ok 15-50kb/s ,a mam kablówkę osiedlową i mam wykupioną 128kb/s. transfer jest zbyt mały. miałem to od początku założenia neta. robiełem formata kompa i dalej taki mały transfer. mam 3GHz i 512 ramu. czy to może wina kompa??? czy może lepiej iśc do spółdzielni zgłosic usterke. jak wczesniej pisałem jest to internet osiedlowy(nie neostrada). POMÓZCiE!!!!

lucahenrykow
komentarz
komentarz

Moim zdaniem to i tak powinienes sie cieszyc z takiego ;)

Chyba masz jakies porty poblokowane przez admina sieci i dlatego :/ Ale głowy za to nie dam :oops:

Kurzun
komentarz
komentarz

Ale taki transfer masz w przeglądaniu stron czy pobieraniu z jakiś programów ? A może masz internet 128kbit czyli 16kb/s :lol: :lol:

Fafu
komentarz
komentarz

wejdź w wiersz polecenia i wpisz ping www.wp.pl i zobacz co ci wyjdzie...

Skowron
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o transfer to radze skontaktować się z adminem sieci i z nim to wyjaśnić. Być może siec jest zbyt bardzo przeciążona i dlatego masz taki transfer.Admini czasem tak robią chcąc zaoszczędzić na abonamencie szybkiego łącza.Problem jest spory bo w końcu płacisz za 128. Pogadaj z adminem bo on ustala szybkość Twojego łącza i nie wyciśniesz nic więcej niż to co on Ci z góry narzucił.

bizon11
komentarz
komentarz

Tak ale jeśli zaproponował on 20 osobą 128 na łączu 1 Mbit no to i tak nic nie poradzi jak każdy coś będzie ściągać w danym czasie :]

Ale fakt jest taki że kombinowanie nic tu nie pomorze po prostu telefon do administratora sieci i tyle :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.