x-kom hosting

Napięcie zasilacza - Kupić taki który wytrzymuje więcej?

christopherus
utworzono
utworzono

Witam, mam problem, kupiłem sobie nową płytę główną, MSI MS-6701, z prockiem Pentium IV, 2,66 Ghz na szynie 533, 512 DDR na szynie 400, grafika GeForce FX 5500 128 mb, mam zasilacz Megabajta, o ktorym się kiepskich rzeczy naczytałem,jeszcze ze starego kompa, ma on 350 W. Komputer na jakichkolwiek pełnoekranowych aplikacjach zawiesza się (gry, filmy), po prostu obraz staje w miejscu i nic nie można zrobić prócz twardego resa. Chcę kupić nowy zasilacz, ale nie wiem na co zwrócić uwagę, czy maksymalne napięcie ma jakieś znaczenie? Płytka ma dodatkowe zasilanie P4, parametry zasilacza (maksymalne napięcie w A) +3,3V - 28A; +5V - 30A; +12V - 15A; -12V - 0,8A; -5V - 0.3A; +5V SB - 2A, czy powinienem szukać zasilacza który ma większą wytrzymałość, proszę o jak najszybszą poradę w miarę możliwości. Z góry dziękuję za pomoc.

tazman
komentarz
komentarz

Masz tu kalkulator do podzespołów on pomoże ci dokonać odpowiedniego zakupu, http://extreme.outervision.com/psucalculator.jsp

Najważniejsza jest linia 5V i 12V

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.