x-kom hosting

Dla zapominalskich - jak zresetować swoje hasło do konta?

  • 1 rok później...

Erogan
komentarz
komentarz

A jak konta sie nie pamieta? :-)

Niebieska
komentarz
komentarz

A pamiętasz chociaż adres mailowy?

Erogan
komentarz
komentarz (edytowane)

Oczywiscie ze tak ale nie ma juz dostepu do tych kont, za duzo kombinowania pomimo wpisywania poprawnego hasla, weryfikacje i inne pierdoly ( to slyzy wszystko tylko zbieraniu jak najwiecej informacji o uzytkowniku i laczeniu danych w bazach) dlatego wolalem nowe konto zrobic. Olalem sprawe i tyle, za duzo mumbo jumbo a czas to pieniadz ;-)

Edytowane przez Erogan
Niebieska
komentarz
komentarz

Możesz napisać do @Anawaby połączył Ci to konto z twoim starym. 

Erogan
komentarz
komentarz

OK, dzieki @Niebieska , pomysle jeszcze nad tym, bo w sumie nowe konto to fajne jest, czyz nie tak? ;-)

Niebieska
komentarz
komentarz

Nie znam starego ;) Fajne, ale też jeszcze trochę puste.

Erogan
komentarz
komentarz

Czasu brak bo malo pracy teraz mam, a jak nie pracuje to w domu mnie nie ma. Wole towarzysko spedzic czas na miescie, polazic po gorach, przy wybrzezu lub poznac nowych ludzi anizeli gnic na sofie przed telewizorem.

Niebieska
komentarz
komentarz

Dusza towarzystwa :)

Erogan
komentarz
komentarz

Haha tak pol na pol. Pracuje juz nie hybrydowo tylko z domu nie liczac jakis wyjazdow. Caly rok oralem dosc ostro wiec ostatni miesiac w starym roku tak, byl bardzo towarzyski . Aczkolwiek przyznam ze jestem pewnego rodzaju samotnikiem, lubie pobyc sam soba myslami lub z natura, ksiazka, albo chociazk kawka i poobserwowac ludzi ;-)

Niebieska
komentarz
komentarz

Pół na pół mówisz :)

 

PS. Może załóż osobny temat o sobie by tu nie robić offtopu :)

Erogan
komentarz
komentarz

To przestan nawijac @Niebieska, ty temat nakrecasz :-)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.