x-kom hosting

laptop nie działa, upadł

teo181
utworzono
utworzono

ostatnio spotkała mnie przykra sytuacja, mój laptop którego kupiłem ledwo pół roku temu, upadł mi podczas powrotu do domu z pracy. :( nie mogę go uruchomić, ekran mruga i słychać pisk. zarysował się, to nic, ale dlaczego nie mogę go włączyć? czy w środku mogło coś się naruszyć? i czy poprzez taki wypadek mogę utracić dane z laptopa?

kolega proponował mi usługi tej firmy: www.pcpogotowie.pl

czy ktoś z was korzystał już z usług tej firmy?

jeżeli macie jakieś inne propozycje to proszę mówcie

Aly_and_Aj_by_xbyflopax.jpg

post-20053-1210717848_thumb.jpg

Gość
komentarz
komentarz

Laptopy to bardzo "kruche" urządzenia. Przez taki upadek mógł uszkodzić się dysk twardy, pamięć ram, płyta główna, matryca... Oddaj go w ręce jakiegoś znajomego, który się na tym zna, niech oceni straty, a Ty zadecyduj czy warto inwestować w naprawę...

szczepan522
komentarz
komentarz
ale dlaczego nie mogę go włączyć?

przyczyn może być naprawde wiele ;) niestety nie zdjagnozujemy tutaj tobie w 100% laptopa... możemy jedynie podpowiedzieć co moglo sie zepsuć ;) ja obstawiam na płyte główną ;)

czy w środku mogło coś się naruszyć?

tak jak najbardziej ale to trzeba sprawdzić...

czy poprzez taki wypadek mogę utracić dane z laptopa?

jeśli HDD został uszkodzony to jak najbardziej tak...

jeżeli macie jakieś inne propozycje to proszę mówcie

ja bym wysłał go do autoryzowanego serwisu, tam panowie sewisanci napewno opatrzą go opieką ;) nigdzie nie bedzie takiej opieki jak w autoryzowanym serwisie... jeśli jest to nowy laptop to tymbardziej oddaj go do autoryzowanego serwisu tam bedziesz miał udokumentowaną naprawe... :D

bush
komentarz
komentarz

nie korzystaj z usług www.pcpogotowie.pl

Tomek
komentarz
komentarz

Jak kupiłes niedawno to masz pewnie gwarancje chyba, że uzywany.

Zanieś go do serwisu laptopów.

www.pcpogotowie.pl lepiej nie kożystac z usług tej firmy.

Jeżeli jest na gwarancji to nie wspominaj o upadku moga nie uznać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.