x-kom hosting

[Rozwiązany] Laptop do 3500zł

Mlody_0012
utworzono
utworzono

Witam. Chcialbym kupic nowego laptopa do max 3500zl. Jest mi potrzebny glownie do korzystania z internetu, ogladania filmow, sluchania muzyki, do gier w mniejszym stopniu. Prosze o kilka konkretnych prozpozycji. I jeszcze jedno pytanko. Jaka jest roznica w poborze pradu przez laptopa o matrycy 15 i 17 cali. Czy jest to duza roznica czy znikoma? POzdrawiam i z goty dziekuje. :)

Weacky
komentarz
komentarz

oto moje propozycje:

Toshiba Tecra A9-12T

Lenovo ThinkPad R61

Toshiba Satellite A200-1SM

17" laptop oczywiście pobiera trochę więcej prądu, jednak różnica między 15.4" nie ma znaczącego wpływu na wysokość rachunków za energię elektryczną. Ma jednak wpływ na długość działania na baterii.

Ja osobiście nie polecam 17", są ciężkie i niewygodne w przenoszeniu, a przecież o to chyba chodzi w całej idei notebooków - mobilność :)

Mlody_0012
komentarz
komentarz
oto moje propozycje:

Toshiba Tecra A9-12T

Lenovo ThinkPad R61

Toshiba Satellite A200-1SM

17" laptop oczywiście pobiera trochę więcej prądu, jednak różnica między 15.4" nie ma znaczącego wpływu na wysokość rachunków za energię elektryczną. Ma jednak wpływ na długość działania na baterii.

Ja osobiście nie polecam 17", są ciężkie i niewygodne w przenoszeniu, a przecież o to chyba chodzi w całej idei notebooków - mobilność :)

Dzieki za pomoc.. Na pewno wezne pod uwage te laptopy ;) Pozdro

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.