x-kom hosting

Przekierowywanie portow + uzytkownicy NAT!

ObiWan
utworzono
utworzono

Mam pytanie.

Jak moge przekierowowac porty gdy jestem uzytkownikiem poza NATem?

Mam pewna gre, w ktora chcialbym pograc multiplayer. Nie mam firewalla, jest tylko ten shitny fw Win XP, ale tam wszystko jest ustawione. Probowalem wszystkiego i wkoncu zrozumialem ze musze zrobic przekierowywanie portow.

To cytat ze strony:

4. Jeżeli łączysz się przez router, upewnij się że NAT (network address translation) jest wyłączony, albo włącz przekierowanie portów z pliku bs.cfg, w przeciwnym wypadku inni będą widzieć ciebie ale ty nie będziesz widział innych uczestników zabawy.
(nie mam routera)i wlasnie mam taki problem, nie widze nikogo, chociaz wiem ze oni graja! :( porty ktore sa w grze to TCP : 4460 UDP DOWN: 4461 UDP UP: 4462.

Kurzun
komentarz
komentarz

A skąd masz internet ? Jak neo to porty masz odblokowane jak jakiś inny dostawca to się skonsultuj z adminem i poproś o odblokowanie portów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.