x-kom hosting

Angielskie synonimy

Nordra
utworzono
utworzono

czy angielskie synonimy można używać w każdym zdaniu? np takie dwa słowa jak imagination albo fancy:i tutaj przykład własnego zdania "My imagination is clarity". i z drugim słowem " My funcy is clarity" a dokładniej chodzi mi o synonimy np obok słów polskich
https://translate.google.pl/?hl=pl#view=home&op=translate&sl=en&tl=pl&text=fantasy
czy np synonim vision można zastąpić jako imagination?
czyli coś w stylu "My vision are clarity". W ogóle nie wiem czy dobrze przetłumaczyłem chciałbym się nauczyć perfekt angielski z góry dziękuję za odpowiedzi

anioł2009
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Nordra napisał:

czy angielskie synonimy można używać w każdym zdaniu?

Nie każde nie w każdym.

Zdania muszą być logiczne inaczej wychodzi kali jeść kali pić. Anglik ogarnie o co chodzi ale w myśli będzie miał polewkę z tego :E 

Nordra
komentarz
komentarz

Spoko dzięki angielskiego uczę się z muzyki :D i z tekstów 

A możesz mi wyjawić jak używać synonimy w zdaniu np te 2 słowa? Jakbyś był taki miły :) już nie raz anglicy mieli ubaw ze mnie bo translate google używałem 

:D ale tłumacz google lepiej tłumaczy z angielskiego na polski ... bo z polskiego na angielski takie bzdury piszę że makabra 

wiem staram się jakoś logicznie to tłumaczyć nie zawsze wychodzi,ale zdecydowanie lepiej mi wychodzi za to tłumaczenie z angielskiego na polski

podpatruje przykłady na bab.pl i spoko mi idzie :)

anioł2009
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Nordra napisał:

"My vision are clarity"

 

Nie...Ale  " My visions are clear " jest poprawne.  Albo  " I've got fancy imagination " jeśli chcesz powiedzieć mam fantazyjną/różnoraką wyobraźnie ale nie " I've got fancy vision " bo wtedy powiesz  " mam fantazyjną/różnoraką wizję / albo wzrok "   ...  Chodzi o konteksty w jakich używasz słów.

Nordra
komentarz
komentarz

Ok dzięki :)  teraz będę na pewno jasny w tym :>  a niby dostałem piątkę z angielskiego w szkole

ale to pewnie jakieś łatwe było i dlatego dostałem

politolog
komentarz
komentarz

@Nordra na youtubie jest sporo materiałów na temat języka angielskiego.Chcesz to wrzucę tobie na PW youtuberkę, która wyjaśni ci nawet zwroty typu MILF:rotfl:

Nordra
komentarz
komentarz

Ok jak  możesz to mi podrzuć :lol2: 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.