x-kom hosting

PYTANIe

andersenn
utworzono
utworzono

Hej, zna ktos z Was programy komputerowe dzieki którym mozna szpiegowac komputery innych podłączone do sieci?

demonix
komentarz
komentarz

Jak chcesz robić coś takiego, a nie umiesz nic na google znaleźć to uważaj żebyś nie zaczął szpiegować sam siebie.

Kurzun
komentarz
komentarz

Po 1 mistrzu to zmień temat na konkretny.

Po 2 demonix, ma zupełnie rację. Jeżeli nie potrafisz takiego czegoś w google wyczytać to weź się za granie w gry a nie za szpiegowanie :>

Rozwad
komentarz
komentarz

szpiegowac... :lol: :lol: :lol: kup sobie ksiązke pt,,szkoła hakerów '' :D:D

Fafu
komentarz
komentarz
,,szkoła hakerów ''
To jest największe g*wno na świecie :D

Jak szpiegować? Chcesz im się włamać na gg :546:

andersenn
komentarz
komentarz

Ta, czytam wasze odpowiedzi i mi smiac mi sie chce bo chyba po to są fora zeby sie mozna bylo kogos zapytac o cos, poradzic sie, wymienic doświadczeniem zamiast buszowac po Google i innych wyszukiwarkach tylko po to zeby znalezc durne programy lub złapac wirusa. Jezeli sie myle to powiedzcie mi po co są fora? ?

Kurzun
komentarz
komentarz

andersenn, fora są od pomocy - legalnej. A o ile mi się wydaje to szpiegowanie kogoś - przeglądanie jego zasobów itp. nie jest zgodne z prawem polskim. W google jest tego masa. Miliony artykułów ale jak nie potrafisz ich znaleźć bo boisz się wirusów, antywirusa to nie ma?, to czego Ty chcesz? Zajmij się lepiej czymś innym a nie szpiegowaniem. A jak chcesz być detektywem to wybierz się do jakiejś szkoły detektywistycznej, tam Cię nauczą szpiegować.

demonix
komentarz
komentarz

1. Po to są wyszukiwarki żeby ich używać

2. Na forum uzyskasz pomoc zadając pytanie odnośnie jakiegoś problemu. Nie uzyskasz jej gdy zadasz pytanie o piracki klucz, jak włamać się do kompa kolegi.

kogos zapytac o cos, poradzic sie,

oczywiście masz problem (poważny i inny niż włamanie do czyjegoś kompa pytaj)

zadaj takie pytanie na forum o hackowaniu a tak Ci pojadą że nie będziesz wiedział jak się nazywasz.

zamiast buszowac po Google i innych wyszukiwarkach

i teraz widać że jesteś typowe dziecko neostrady po co się czegoś uczyć, przecież ktoś może mi to podać na tacy. To po co są google ot tak dla zabawy. NIE. Google jest po to żeby znaleźć odpowiedź na pytanie.

Jeśli chodzi o ten temat to przly takim podejściu nigdy tego nie zapłapiesz. Co myślisz że podam stronkę masz tu jest zabawka do włamywania się i podsłuchiwania! Nie ma czegoś takiego, a do tego jest potrzebna więcej niż minimalna wiedzia. Pokazujesz że jesteś ignorantem i nawet nie chcesz spróbować poszukać.

Ta, czytam wasze odpowiedzi i mi smiac mi sie chce

A mi się chce płakać czytając wypowiedzi kolejnego dziecka neo. Tyle w tym temacie

Boisz się wirusów zainstaluj sobie linuksa lub *BSD na tym go tak łatwo nie złapiesz jak na windzie :lol:

Kurzun
komentarz
komentarz
zainstaluj sobie linuksa lub *BSD

demonix, przecież takie dziecko Neo nie wie nawet co to jest. :> A jeśli wie to nie ma pojęcia jak się do tego zabrać :D

demonix
komentarz
komentarz
demonix, przecież takie dziecko Neo nie wie nawet co to jest. :> A jeśli wie to nie ma pojęcia jak się do tego zabrać :D

Jak sobie nie poradzi z takim systemem to już na pewno nie poradzi sobie z szpiegowaniem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.