x-kom hosting

Brak proponowanych filmów YouTube

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: basiabasia ,
basiabasia
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć!

 

Jeśli założyłam temat w złym dziale, serdecznie przepraszam!

Mam problem. Otóż, oglądając film na YouTube po prawej stronie zawsze znajdowały się proponowane kolejne. Dziś stało się coś dziwnego, i filmów po prawej stronie nie mam - ani na komputerze, ani w aplikacji na telefonie, ani nawet odpalając YouTube poprzez przeglądarkę na komórce. 

Czy wiecie może, co zrobić aby proponowane filmiki wróciły?

 

(Wylogowywałam się i zalogowyłałam ponownie - nic to nie dało. Na komputerze, jako niezalogowany użytkownik, gdy odpaliłam pierwszy lepszy filmik - żadnych propozycji po prawej stronie. Odpaliłam nawet nieużywany tablet od paźdzernika, włączyłam jakiś filmik - na YT przez przeglądarkę, nie aplikację - ten sam problem).

W Google nie mogłam znależć odpowiedzi na to pytanie. Co ciekawe, nawet nie znalazłam wątku,  w którym opisywany byłby ten kłopot.

 

Dziękuję z góry za pomoc!

Bez tytułu.png

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć,

 

próbowałeś użyć trybu "incognito" w przeglądarce?

 

Wyloguj i zaloguj się z powrotem na konto YouTube.

 

Coś zmieniałeś wcześniej w ustawieniach konta?

 

Sprawdź historię przeglądania stron, filmów - czy jest aktywna opcja.

 

Pozdrowienia

  • Rekomendowana odpowiedź
basiabasia
komentarz
komentarz

Cześć, dzięki za odpowiedź i pomoc!

 

Spróbowałam incognito - bez rezultatu, niestety. W ustawieniach nic nie zmieniałam.

 

Ale problem rozwiązany! Okazało się, że kilka znajomych miało podobny problem. Po kilku godzinach (jest prawie 15:00, sytuacja miała miejsce rano) już wróciło wszystko do normy. Prawdopodobnie więc wina leżała po stronie YouTube'a? 

 

 

Googlacz
komentarz
komentarz
30 minut temu, basiabasia napisał:

Cześć, dzięki za odpowiedź i pomoc!

 

Spróbowałam incognito - bez rezultatu, niestety. W ustawieniach nic nie zmieniałam.

 

Ale problem rozwiązany! Okazało się, że kilka znajomych miało podobny problem. Po kilku godzinach (jest prawie 15:00, sytuacja miała miejsce rano) już wróciło wszystko do normy. Prawdopodobnie więc wina leżała po stronie YouTube'a? 

 

 

Tak, była awaria youtube https://downdetector.pl/status/youtube/

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.