x-kom hosting

Przejście z internetu mobilnego na światłowód - Cyfrowy Polsat

suchar
utworzono
utworzono

Witam przychodzę sie do was poradzić w kwestii internetu. Mam zawartą umowe w plusie (cyfrowym polsacie) na internet mobilny gdyż w moim rejonie nie ma światłowodu, lecz niedawno doszła do mnie wiadomość że mają ciągnąć światłowód do moich rejonów i tu mam pytanie do was. Do końca umowy na internet mobilny zostało mi około 1,5 roku, a światłowód mają montować za kilka miesięcy . To czy da się jakoś zmienić umowę z internetu mobilnego na światłowód ? (Chodzi mi o to aby nie płacić kary  za zerwanie umowy na mobilny tylko zmienienie umowy na światłowód).

Anawa
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie istnieje możliwość przejścia na plan wyższy, po podpisaniu odpowiedniego porozumienia. Musiałbyś się skontaktować z Cyfrowym Polsatem i spytać czy istnieje taka możliwość (przejście na światłowód z internetu mobilnego przed końcem obowiązywania umowy). 

gavron7
komentarz
komentarz

To że 'na dniach' mają montować GPONa to nie oznacza że od razu pierwszego dnia podłączą jakiegokolwiek klienta. Najpierw robi się trasę, a później klientów.... Poza tym mogą równie dobrze iść 'tylko' do 'szkoły' bo mają dofinansowanie na to i dopiero za rok 2 ogłoszą się że mają światłowód dla klientów...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.