x-kom hosting

Zmiana internetu stacjonarnego na mobilny

Niebieska
komentarz
komentarz

Mam pytanie do autora gdzie on widzi krucjatę przeciwko LTE? To, że piszemy, że ma wady a nie tylko ochy i achy? Równie dobrze możemy mieć wątpliwości co do twoich intencji w tej sprawie czy nie jesteś ukrywającym się konsultantem od sprzedaży internetu z Play. Musisz się nauczyć, że jak się o czymś dyskutuje to się uwzględnia nie tylko zalety, ale i wady danego rozwiązania. Oskarżając innych bezpodstawnie o coś tylko pogrążasz siebie i powodujesz, że twoje zdanie traci na wartości i obiektywności. Chcesz pokazać, że LTE jest ok to pokaż suche dane potwierdzające to i nie przez okres dwóch, trzech dni w słoneczne i bezchmurne dni, ale też jak się zachowuje ten net gdy pada, gdy wieje itd. 

drigiti
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Niebieska napisał:

Mam pytanie do autora gdzie on widzi krucjatę przeciwko LTE? To, że piszemy, że ma wady a nie tylko ochy i achy? Równie dobrze możemy mieć wątpliwości co do twoich intencji w tej sprawie czy nie jesteś ukrywającym się konsultantem od sprzedaży internetu z Play. Musisz się nauczyć, że jak się o czymś dyskutuje to się uwzględnia nie tylko zalety, ale i wady danego rozwiązania. Oskarżając innych bezpodstawnie o coś tylko pogrążasz siebie i powodujesz, że twoje zdanie traci na wartości i obiektywności. Chcesz pokazać, że LTE jest ok to pokaż suche dane potwierdzające to i nie przez okres dwóch, trzech dni w słoneczne i bezchmurne dni, ale też jak się zachowuje ten net gdy pada, gdy wieje itd. 

 

Nie odróżniasz normalnej dyskusji od dyskredytacji i ciąglego negowania internetu mobilnego. Piszesz razem z gavronem jak jedna głowa.

 

Ja mam mieć w tym interes?? A jaki Ty masz interes w robieniu czarnego PR razem z gavronem? No powiedz jaki? Bo chyba jest coś na rzeczy. 

 

A ja umowę mogę pokazać bez problemu, bo niedawno ją podpisałem. Dokładnie w piątek przed świętami. 

 

Nie życzę sobie takich osób w tym wątku. I nie mam zamiaru tego tolerować. 

Niebieska
komentarz
komentarz

Tak prawdę mówiąc to nie życzyć sobie możesz ludzi na swojej ojcowiźnie a nie na forum gdzie to ty jesteś gościem. Ja mam internet mobilny od ładnych paru lat w przeciwieństwie do ciebie i wiem co mówię. 

drigiti
komentarz
komentarz
Teraz, Niebieska napisał:

Tak prawdę mówiąc to nie życzyć sobie możesz ludzi na swojej ojcowiźnie a nie na forum gdzie to ty jesteś gościem. Ja mam internet mobilny od ładnych paru lat w przeciwieństwie do ciebie i wiem co mówię. 

 

A ja mam internet kablowy od 15 lat w przeciwieństwem do Ciebie i też wiem o czym mówię. 

 

Więc słowo przeciwko słowu i sianie gownoburzy. Ja mogę wcale o internecie kablowym nie pisać. 

 

Ale w przeciwieństwie do Ciebie i gavrona są tu ludzie których to interesuje i nie potraficie tego uszanować. Tylko wpychacie się tam gdzie nie trzeba. 

 

Nawet recenzji nie można napisać na tym forum. Podziękujcie @Niebieska i @gavron7. Brawa dla nich za czarny PR! 

Niebieska
komentarz
komentarz

Mam od 12 lat internet kablówkowy (nie mylić z kablowym co robisz notorycznie), który jest moim głównym źródłem netu (mobilny jest moim dodatkowym, również używanym łączem) i moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie. 

Starczy tego zamykam temat//politolog

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.