x-kom hosting

W jaki sposób przenieść stary komputer do innego domu?

tiger2280
utworzono
utworzono (edytowane)

Chodzi o to, że mamy dwa stare komputery, jeden się zepsuł, a drugi działa, ale z tego względu, że chodził powoli, postanowiliśmy kupić nowy, tak się stało. Teraz myślimy nad przeniesieniem te nieużywane już komputery do nowego pomieszczenia. Teraz mam pýtanie, bo w tym nowym pomieszczeniu jest monitor, klawiatura i mysz, ale nie wiem czy trzeba jakieś kable do niego podłączyć, czy zadziała podłączyć jedynie klawiaturę, mysz i monitor czy jeszcze coś trzeba? Proszę o wytłumaczenie mi, bo ja się na tym nie znam. W jaki sposób przenieść stary komputer do innego domu? Proszę o pomoc!

anioł2009
komentarz
komentarz
7 godzin temu, tiger2280 napisał:

w tym nowym pomieszczeniu jest monitor, klawiatura i mysz, ale nie wiem czy trzeba jakieś kable do niego podłączyć, czy zadziała podłączyć jedynie klawiaturę, mysz i monitor czy jeszcze coś trzeba?

 

Kabel zasilający :E 

 

7 godzin temu, tiger2280 napisał:

 W jaki sposób przenieść stary komputer do innego domu?

 

Można podnieść i przenieść w rękach. Ewentualnie można na wózku jakimś...Może z marketu czy cuś :E    

 

:wtf:

  • Haha 1
Niebieska
komentarz
komentarz

Ja polecam laptopy, łatwiej się je przenosi i za jednym razem :P 

tiger2280
komentarz
komentarz
21 godzin temu, anioł2009 napisał:

 

Kabel zasilający :E 

 

 

Można podnieść i przenieść w rękach. Ewentualnie można na wózku jakimś...Może z marketu czy cuś :E    

 

:wtf:

A skąd wziąć ten kabel? Chyba w tym komputerze nie ma żadnych kabli. 

 

21 godzin temu, Niebieska napisał:

Ja polecam laptopy, łatwiej się je przenosi i za jednym razem :P 

Mamy też laptopa, ale on jest mojej siostry, moja siostra już ze mną nie mieszka i ten laptop nie trzeba ładować, ale nie wiem czy mogę tam grzebać w plikach mojej siostrze. Co prawda mam tam być może konto, gdyż moja siostra mi tam je dawno zakładała, ale to już było 5 lat temu od kiedy byłem ostatni raz na tym laptopie i nie pamiętam hasła do konta. A co, jeśli w tym czasie moja siostra usunęła moje konto z laptopa? Jak ja mam utworzyć nowe? Więc pomysł z laptopem chyba odpada.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.