x-kom hosting

Opera gx "samodzielne pisanie się w mój flow"

RubZy
utworzono
utworzono

Witam mam taki problem a może bardziej jestem coś dziwnego występuje w mojej przeglądarce coś takiego że w mój flow raz na jakiś czas coś samo się napisze pare razy sie napisalo r, y i 0 dzisiaj dla przykladu napisalo sie 10 wie ktoś co to za problem albo włączam jakiś skrót klawiszowy. Proszę o pomoc bo się stresuje że coś albo ktoś może być na mojej przeglądarce jestem takim człowiekiem.

Gość
komentarz
komentarz

Napisz to jeszcze raz po polsku :)

 

RubZy
komentarz
komentarz

Okej chodzi mi o to że jak przeglądam coś na internecie czasami dostaje powiadomienie na telefonie że wysłałem coś w mój flow. Otwieram mój flow na komputerze i widze że wysyłałem randomową cyfre tam. Coś w tylu że otwieram mój flow i pisze tam 0 czy inna cyfra. Ale właśnie chodzi o to że ja tego nie pisze i z tego moje pytanie czy to jakiś bug czy coś.

Gość
komentarz
komentarz

Nadal nie wiem bo nie wiem co to mój flow. Znaczy wiem ale nie wiem

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka
 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.