x-kom hosting

Problem z klawiaturą

esh
utworzono
utworzono

Witam.

Jestem tu nowy tak wiec proszę wybaczyć jeśli temat umieściłem w złym dziale.

Mój problem polega na tym, że moja znajoma w swoim laptopie (ponoć) po kilkukrotnym wciśnięciu shift'u zablokowała klawiature. Objawia się to tym, że w momencie gdy naciskamy na dowolny klawisz klawiatura nie reaguje tylko słuchać dzwiek z głośnika

I tu moje pytanie...Co może być tego przyczyną i jak to ewentualnie naprawic

Pozdrawiam

Gość
komentarz
komentarz
Mój problem polega na tym, że moja znajoma w swoim laptopie (ponoć) po kilkukrotnym wciśnięciu shift'u zablokowała klawiature. Objawia się to tym, że w momencie gdy naciskamy na dowolny klawisz klawiatura nie reaguje tylko słuchać dzwiek z głośnika

Rzecz nieprawdopodobna! Proponuję zrestartować laptopa i nie wciskać kilka razy klawisza shift.

Ps. Tak na marginesie to nie jest to możliwe! Prędzej zawiesił się windows niż klawiatura. Sprawdź pod biosem czy działa.

esh
komentarz
komentarz

no mi też nie wydaje się to możliwe no ale cóż tak mi powiedziała...lapek był resetowany oraz shift niewciskany ;) aale i tak zero reakcji. Zobacze czy pod biosem dziala

szczepan522
komentarz
komentarz

jak wejdziesz do BIOS'a to i tak będzie to znaczyło ze klawiatura działa... ;) możesz przy okazji przywrócić ustawienia fabryczne w BIOS (pewnie to nic nie da ale musisz łapać sie wszystkiego ;) )

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.