x-kom hosting

ps4 moniotr, brak ekranu :(

LexaniX
utworzono
utworzono

Hejka posiadam monitor Monitor Samsung LS22A100, chcialem sobie podlaczyc go do konsoli, niestety nie wyszukuje obrazu i moniotr jest ciemny, a przy tv dziala wszystko normalnie rozdzielsczosc zmienialem, hdcp tez wylaczylem i nic, macie jakis pomysl co zrobic zeby byl obraz na monitorze? 

4cHmEd
komentarz
komentarz

Jak włączasz konsole to masz ciemny ekran? pod co podłączasz? HDMI? jeśli tak to zmień w monitorze na wejście HDMI. I znalazłem coś takiego 

 

LexaniX
komentarz
komentarz
1 minutę temu, 4cHmEd napisał:

Jak włączasz konsole to masz ciemny ekran? pod co podłączasz? HDMI? jeśli tak to zmień w monitorze na wejście HDMI. I znalazłem coś takiego 

 

konsole podlaczam przejsciowka z vga do hdmi 

4cHmEd
komentarz
komentarz

To możliwe że nie chce działać właśnie przez te VGA a sprawdź na innym monitorze/telewizorze 

 

LexaniX
komentarz
komentarz

@4cHmEd tylko wlasnie  w monitorze mam tylko jeden przycisk wlączenia monitora, nie mam zadncyh zmian hdmi 1 na hdmi2 np 

4cHmEd
komentarz
komentarz

Sprawdź na innym montorze albo telewizorze może to nie jest wina PS4 a samego monitora Jednak jak podłączasz te VGA na HDMI to troche meh mi też pare kabli nie działało właśnie takich 

 

LexaniX
komentarz
komentarz
3 minuty temu, 4cHmEd napisał:

Sprawdź na innym montorze albo telewizorze może to nie jest wina PS4 a samego monitora Jednak jak podłączasz te VGA na HDMI to troche meh mi też pare kabli nie działało właśnie takich 

 

znaczy jak podlączam monitor do laptopa to wszystko smiga i są dwa ekrany 

4cHmEd
komentarz
komentarz

Tak, ale sam PS4 może mieć problem z kablem podłącz samym HDMI do telewizora tą konsole żadnych przejściówek czy też kabli VGA HDMI

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.