x-kom hosting

Oszustwo telefoniczne - syntezator mowy.

kosa.
utworzono
utworzono

Witam, 

Kilka minut temu dzwonil do mnie zastrzezony nr tresc byla taka: "dzien dobry jestem dostawca pizzy czekam na dole" reszty nie pamietam ale po 13 sekundach sie rozlaczylem. 

W tmobile mi powiedzieli ze pewnie ktos sobie robi jaja ale ja wole sie upewnic. Wiem ze sa identyczne wpisyw internecie ze ludzie tez dostaja takie twlefony tylko nie znalazlem informacji po co ktos tak dzwoni. 

 

Dodam ze glos byl jak z sytezatora mowy. Czy powinienem zglosic to na policji czy jak bo podobno takie sprawy aie tak zglasza tylko po co akoro to nie znany numer? Moze to byc jakies oszustwo? 

Niebieska
komentarz
komentarz

Dzieciaki mają teraz wolne to im się nudzi i robią kawały. 

gavron7
komentarz
komentarz

Komu i po co chcesz zgłosi c? Przede wszystkim co zgłosisz? Że ktoś jednorazowo zadzwonił z zastrzeżonego i powiedział że jest z pizzeri? Zrobił Ci coś?

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Niebieska
komentarz
komentarz

Zrobili, pizzy nie zostawili :lol2:

  • Haha 1
gavron7
komentarz
komentarz
Zrobili, pizzy nie zostawili 2:
Bo pewnie nawet inny adres mieli :)

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Niebieska
komentarz
komentarz

Albo to była hawajska :lol2: 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.