x-kom hosting

Jaki (hosting)

DANIEL1990PL
utworzono
utworzono

Jaki hosting jest lepszy, albo który byś wybrał i dlaczego?

 

gavron7
komentarz
komentarz

Nie ma znaczenia

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
  • 1 rok później...
Erogan
komentarz
komentarz

Jak nie ma jak ma? Moze byc dedykowany, dzielony, obsluga klienta, helpdesk. Cene pomijam bo sie zmieniaja i duzo promocji jest.

OP zapomnial tylko wspomniec czy chodzi mu o darmowy hosting czy platny, no i jakie oczekiwania & wymagania.

gavron7
komentarz
komentarz

@Erogan niby tak, ale powiedz mi tak szczerze.... co za różnica? Dla Ciebie jako totalnie Kowalskiego, który robi "stronkę" (tak naprawdę nikomu nie potrzebną), czyli co za tym idzie nie masz kasy na hosting z prawdziwego zdarzenia... Wiadomo że nie będziesz miał dedyka, bez praktycznie żadnego SLA, wsparcia czy czegokolwiek takiego. Więc jaka dla takiego Kowalskiego różnica (oprócz kasy) co wybierze?? - żadna, bo nawet tego nie odczuje.

 

A czemu mówię "dla Kowalskiego" i traktuje w taki sposób autora i większość która tutaj zadaje tego typu pytania?  - odpowiedź jest prosta - nie zadawałby takich pytań, to po pierwsze a po drugie na pewno nie na takim forum tylko branżowym jak już... 

Ot i dlatego bez różnicy co wybierze. Szkoda zachodu z tłumaczeniem bo zaraz zaczną się pytania - a czym się różni dedyk, a co to SLA, a co to xxx czy yyy... 

Erogan
komentarz
komentarz

Slabo zycie masz, sa ludzie co maja firme, kase a nie maja pojecia o wirtualnym swiecie, jest pomysl ale brak wiedzy w temacie. Nie wybrazaj sobie kazdego usera jak zwyklego osmarkanego Kowalskiego kolego. Zanim osadzisz wypadaloby poprosic o wiecej informacji od autora do czego mialby hosting sluzyc, czego oczekuje.

Pozdrawiam serdecznie :-)

gavron7
komentarz
komentarz
2 minuty temu, Erogan napisał:

Slabo zycie masz, sa ludzie co maja firme, kase a nie maja pojecia o wirtualnym swiecie

 

no właśnie, to jeśli tak jest to nie zadajesz takich pytań osobiście bo dla Ciebie wtedy szkoda zachodu.... 

 

Tylko wynajmujesz ludzi którzy się znają i nie zadają takich pytań.

Erogan
komentarz
komentarz (edytowane)

Absolutnie nie, zdziwilbys sie ile biznesmenow stara sie ogarnac temat samemu, albo chociaz czegos dowiedziec by miec jakies pojecie przed rozmowa z profesjonalista.

Nie wziales nawet pod uwage ze ktos moze miec strone/projekt wykonany przez kogos i zasugerowany hosting i stara sie rozpoznac czy sugestia jest dobra :-)

Edytowane przez Erogan
gavron7
komentarz
komentarz

Najwyraźniej mówimy o zupełnie innej grupie docelowej, bo grupy z krótymi mam do czynienia nawet nie zaprzątają sobie głowy takimi rzeczami bo "po co", skoro można zapłacić... A w Twoim poście jest (jak dla mnie) ewidentna informacja iż ten "biznesmen" chce oszczędzić  - chociażby na tym żeby coś zrobić samemu...

 

Dobra, nieważne. Każdy ma swoje racje ale to wynika z otoczenia w którym się porusza :P

 

  • Super 1
Erogan
komentarz
komentarz (edytowane)

To tylko Twoje wyobrazenie i tak sobie postrzegasz swiat przez swoj pryzmat.
Ludzie z kasa maja czas, pierdza w stolek i zapoznaja sie z tematem by chociaz wiedziec czego wymagac od kontrahenta, badz zeby zaswirowac ze cos wiedza i nie dadza sie zrobic w bambuko. Jak taki obeznany jestes to nie spotkales sie z kims kto swiruje ze cos wie a w sumie nie wie nic badz tez wie ze dzwony dzwonia ale juz nie gdzie...? Ja tak, nawet tutaj takiego spotkalem :-)

Edytowane przez Erogan
gavron7
komentarz
komentarz

Dokładnie takich ludzi jak piszesz znałem do rok temu, ale zacząłem się kręcić w jeszcze wyższych firmach i biznesmenach i zmieniłem swój tok myślenia.

Tak jak pisałem - każdy ma swoje racje i wynika to z otoczenia w którym się porusza.

Erogan
komentarz
komentarz

Hehe to jeszcze zmienisz zdanie jak troszke porobisz w tych wyzszych firmach i biznesmenach. Troszke lat nabierzesz, doswiadczenia to spokorniejesz.

BTW tam ci zaplacil za ten programik? :-)

@DANIEL1990PL

Hostinger
GoDaddy
HostGrid sa dobre.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.