x-kom hosting

Jak zrobic obraz dysku w laptopie bez stacji dyskietek?

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Mam laptopa i tylko jedna partycje C: jak moge zrobic obraz dysku?

Edytowane przez naekana
zmiana nazwy tematu

Gość
komentarz
komentarz

Bez drugiej partycji będzie ciężko. Proponuję założyć drugą partycję programem Partition Magic.

ps. Może byłaby możliwość zapisania obrazu na Pendrive albo bezpośrednio na DVD ale głowy nie dam.

dar55
komentarz
komentarz

zrobić możesz ghost'em , tylko myk , musisz mieć flopa :D

Gość
komentarz
komentarz
zrobić możesz ghost'em , tylko myk , musisz mieć flopa :D

Tylko jest problem bo stacji dyskietek tez nie mam w tym laptopie wiec jak proponujecie to zrobic? Gdzie jest ten program Partition Magic bo juz dawno temu probowalem nim zrobic partycje ale nie dalem rady bo opcje byly jakies niedostepne. Skad moge sciagnac aby dzialal ok ten program ...

dar55
komentarz
komentarz

Ghost- możesz podpiąć dysk na USB do lapka i na nim zapisać obraz lub jest taka czarodziejska opcja Peer to peer w sieci , ale jej nie sprawdzałem i nie wiem jak to się robi (niby nic trudnego :D )

Gość
komentarz
komentarz
Ghost- możesz podpiąć dysk na USB do lapka i na nim zapisać obraz lub jest taka czarodziejska opcja Peer to peer w sieci , ale jej nie sprawdzałem i nie wiem jak to się robi (niby nic trudnego :D )

A z tym partition magic 8 to sciagnalem sobie ale jak chce zrobic partycje to wyskakuje mi taki komunikat

Clipboard01.bmp

Clipboard01.bmp

dar55
komentarz
komentarz
to wyskakuje mi taki komunikat
i prosi cię bys zapłacił piracie :D

PM jest komercyjnym softem ale ten jest free http://www.instalki.pl/programy/download/n...owe/GParted.php

zadużo nie kombinuj bo możesz stracić dane

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.