x-kom hosting

Jaka kamerka do Skype?

Spychu1993
utworzono
utworzono

Witam,

z powodu kwarantanny jestem zmuszony do home office, odbywam ważne rozmowy przez Skype. Moja kamerka w laptopie pozostawia sporo do życzenia. Poszukuję kamerki, która nie straci na płynności przy sztucznym świetle podczas rozmowy Skype. Chciałbym się zmieścić do 150zł. Z góry dziękuję za wszelkie rekomendacje :)

anioł2009
komentarz
komentarz
23 minuty temu, Spychu1993 napisał:

Poszukuję kamerki, która nie straci na płynności przy sztucznym świetle podczas rozmowy Skype

 

Przy tym budżecie słabiutko z tym...

Minimum to taka kamerka https://www.x-kom.pl/p/57739-kamera-internetowa-logitech-webcam-c310-hd.html

  • Dziękuję 1
Spychu1993
komentarz
komentarz (edytowane)

Mogę budżet podnieść, @anioł2009 mogę to brać w ciemno? Główny problem jest taki, że po zmroku tracę sporo na płynności obrazu.

Kurcze, opinie sprzed 10 lat czasami się wyświetlają, czy w 2020 ta kamerka ogarnie?

anioł2009
komentarz
komentarz
Teraz, Spychu1993 napisał:

Mogę budżet podnieść, @anioł2009 mogę to brać w ciemno? Główny problem jest taki, że po zmroku tracę sporo na płynności obrazu.

 

Po ciemku żadna kamera nie wydoli chyba że z noktowizją... Musisz mieć jakieś doświetlenie.

Ta kamerka ma bardzo dobre opinie yutuberów a głównie oni nagrywają w takich warunkach, polecam obejrzeć videotesty tego modelu i zobaczysz w jakich warunkach jak ona działa...Mnie ciężko doradzić bo nie wiem co dla Ciebie oznacza " brak płynności obrazu po zmroku "

  • Dobra wypowiedź 1
Spychu1993
komentarz
komentarz

Mam sztuczne oświetlenie, ale nawet jak mi halogen wali po twarzy, że wyglądam jak albinos, to przekaz spada do 15fps albo gorzej. Neta mam szybkiego. Chcę mieć te 40-50 klatek utrzymane przy sztucznym świetle.

anioł2009
komentarz
komentarz

tu masz nagranie z tej kamery w różnych warunkach oświetlenia 

 

  • Super 1
Spychu1993
komentarz
komentarz

Zamówione ;) Dzięki za pomoc!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.