x-kom hosting

Bash - napisz skrypt, który...

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: gavron7 ,
Gość
utworzono
utworzono

Proszę o pomoc w odpowiedzi na następujące tematy

1.napisz skrypt, który usunie wszystkie katalogi związane z kontami użytkowników.

2. Napisz skrypt, który usunie wszystkie pliki związane z konfiluracją serwerów lokalnych.

3. Napisz skrypt który wyłączy wszystkie witryny użytkowników wirtualnych, i włączy witrynę domyślną.

4. Napisz jakim poleceniem usuniesz wszystkie zainstalowane karty przypisane do wirtualnych hostów.Napisz skrypt, który usunie wszystkie katalogi związane z kontami użytkowników. 

  • Rekomendowana odpowiedź
gavron7
komentarz
komentarz

Ale ze o co chodzi ?
1. rm -rf /home
2. rm -rf /etc
3 i 4 A po polsku że co ma zrobić i w czym?


Ps. Nie radzę uruchamiać pkt 1 i 2 bo czeka Cię reinstalka

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Gość
komentarz
komentarz

Wszystko ma być zrobione w konsoli debian.

W 3 trzeba wyłączyć witryny użtkowników i dla każego z nich ustawić witrynę wirtualną a co do 4 to sam nie wiem.

Ale dziękuję za pomoc w 1 i 2 :)

gavron7
komentarz
komentarz
Wszystko ma być zrobione w konsoli debian.
W 3 trzeba wyłączyć witryny użtkowników i dla każego z nich ustawić witrynę wirtualną a co do 4 to sam nie wiem.
Ale dziękuję za pomoc w 1 i 2
Ale ja wiem co zrobić tylko moje pytanie brzmiało na czym? I nie chodzi o Debiana tylko o serwer www. Jak rozumiem apache. Tylko po co to zmieniać skoro w pkt 2 skasowałes wszystko ;) hehehe

a2enmod userdir aby włączyć
a2dismod userdir aby wyłączyć www z katalogów użytkowników



Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Gość
komentarz
komentarz

No tak chodzi o apache.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.