x-kom hosting

Zestaw do tej karty? XFXRadeon RX570 RS 8GB WARZONE!

Wieszocochodzi
utworzono
utworzono (edytowane)

   Witam potrzebuję porady odnośnie karty graf do mojego obecnego zestawu .
Komputer głównie do gier przez obecne czasy ;/ #COVIDGOAWAY 
Posiadam obecnie podzespoły:

Płyta główna M5A97_LE_R20/

-GPU AMD Radeon HD 7800 Series

-VRAM 2048 MB GDDR5 1250 MHz

-Procesor CPU AMD FX(tm)-8320 Eight-Core Processor 4 Cores

-RAM 16 GB

-Zasilacz Chieftec 750W CPS-750

   Zastanawiam się jaka karta graficzna będzie dobra do uzyskania dobrych fps..

do nowego Warzona ,co myślicie o tej co w opisie ?

Nadaje sie do tego?  

Niebieska
komentarz
komentarz

Prędzej zainwestuj w serię GTX 1650 wydajniejszą od tej karty na równi z RX 580 a mniej prądożerny.

  • Dobra wypowiedź 1
Wieszocochodzi
komentarz
komentarz

zadziała na moje podzespoły ? do plyty głownej . dzieki za odpowiedz w kazdym razie 

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Zadziała tylko do tego procesora AMD nie można dać za mocnej karty,żeby nie było bottlenecku. Ile masz pieniędzy do wydania?

  • Dobra wypowiedź 1
Wieszocochodzi
komentarz
komentarz (edytowane)

Jestem w budżecie 700-800zł maiałem nadzieje ,że uda sie samą karte graf kupić .Chciałbym pograc  w cod warzone 

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Jak będę na kompie to podrzucę Ci jakieś propozycje. 

  • Dobra wypowiedź 1
Wieszocochodzi
komentarz
komentarz

Świetnie ,czekam 

Wieszocochodzi
komentarz
komentarz

To jest nvidia ,słyszałem ,że z amd działa tylko amd ,nie będzie problemu ? sory za laikowe pytania ale znam sie tyle co nic,kiedyś sie interesowałem ale to kiedys.

 

TR4XX
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie, to nie jest prawda. Zadziała bez problemu.

  • Dobra wypowiedź 1
Wieszocochodzi
komentarz
komentarz

Skoro tak to zostało tylko zamówić . Dzięki za pomoc Panowie 3majcie sie w tych ********** czasach xd Bez przekleństw//politolog

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz
5 godzin temu, Niebieska napisał:

Prędzej zainwestuj w serię GTX 1650 wydajniejszą od tej karty na równi z RX 580 a mniej prądożerny.

 

Godzinę temu, Niebieska napisał:

Polecasz mu GTX 1650, a to jest gniot słabszy od RX 570 4GB.

 

 

  • Dobra wypowiedź 1
Niebieska
komentarz
komentarz

A proszę bardzo :) 

  • Super 1
Wieszocochodzi
komentarz
komentarz

Witam ponownie.Zaistniałą sytacja  zmusiła mnie w poszukiwaniu nowej ,ponieważ na zotac musze czekac ponad 3 tygodnie.. dowiedziałem sie teraz choć zamówiłem w niedziele ;) po tym jak pan próbował mi wcisnąć 1650 tylko słabszą bo pewnie nie zchodzą..pomyślałem że trzeba skończyć rozmowe. Prosze o sprawdzenie tych 2 kart lub o jakiś pomysł do 700-850 zł Pozdrawiam oraz proszę o odpowiedź 

1. https://www.x-kom.pl/p/533894-karta-graficzna-amd-gigabyte-radeon-rx-5500-xt-oc-4gb-gddr6.html?gclid=Cj0KCQjwpfHzBRCiARIsAHHzyZopcUSjdzkrFwRfaEtyIk60A2xcbJKn22ZGUSuXnasDvfgAzKY7hUIaAub3EALw_wcB

 

2.https://www.x-kom.pl/p/365401-karta-graficzna-amd-asus-radeon-rx-580-dual-oc-8gb-gddr5.html?gclid=Cj0KCQjwpfHzBRCiARIsAHHzyZrw6hiZhEH5lqMKW5r-RbaOeDhOjqWlM0ypR5SZ2gK3GbHNP4HtMssaAo8vEALw_wcB

 

Dnia 22.03.2020 o 21:07, Niebieska napisał:

A proszę bardzo :) 

Pani złota niebieska .prosiłbym o odpowiedź gdyż była najbardziej pomocna .Pozdrawiam ;) 

Wieszocochodzi
komentarz
komentarz (edytowane)

niestety nie jest dostępna na magazynie..w tym sęk że mają opóźnienie w dostawach ,powiedziano mi ,że od 2 do 3 tygodni a juz zapłaciłem zwrot $ 3 dni 

w kazdym razie dzieki za odpowiedź ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.