x-kom hosting

Proszę o pomoc

pasta69
utworzono
utworzono

Hej, mam na swoim kilkunastoletnim laptopie viste nw nawet jaka to wersja... oryginalnie była na nim vista ale system był kilkukrotnie zmieniany po czyszczeniu laptopa w jakimś serwisie, mam na nim klucz do visty ale ten system jest takim planktonem że nie dam rady się z nim dłużej siłować. Na komputerach się za bardzo nie znam tj. nie aktaulizowałem nigdy systemu operacyjnego i tu moje pytanie czy mogę zrobić coś żeby poprawić swoją obecną sytuację? Tzn pobrać np 7? Przy użyciu doradcy uaktualnienia wyskakuje błąd. Jeśli ktoś wie jak mogę wejść w posiadanie nowszego systemu windows bez kupowania osobno systemu lub sprzętu z ów oprogramowaniem to będę wdzięczny za odpowiedź.

Dzięki

Niebieska
komentarz
komentarz

A może byś podał specyfikację tego lapka poza tym, że jest stary? 

anioł2009
komentarz
komentarz
8 godzin temu, pasta69 napisał:

Przy użyciu doradcy uaktualnienia wyskakuje błąd.

O ile się orientuję czas na migrację z visty na 7 w ramach oryginalnej licencji się skończył.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.