x-kom hosting

Nowy komputer z gtx1650, mało FPS w CS:GO

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Kargis ,
Kargis
utworzono
utworzono

Witam

Kolega kupił komputer, ciężko stwierdzić jaki dokładnie, ma tam procesor ryzen 3200g oraz kartę graficzną gtxa 1650 , 8gb ramu. Komp miał służyć do grania CS go, myślałem że na spokojnie będzie działał, lecz mówi że na niskich ustawieniach w grze, karcie ustawionej na wydajność ma max 100 FPS w grze, czy to normalne ? Monitor podłączony przez dp, ustawiony na 144 Hz. Nie wiem czy to ma znaczenie. Wie ktoś o co może chodzić? Jest to nowy komputer dziś kupiony i trochę cyrk że tak mało FPS. Z góry dzięki za pomoc 

Mogeto
komentarz
komentarz

gdzie podłączyłeś monitor? do płyty głównej czy do karty graficznej?

Kargis
komentarz
komentarz

Monitor podłączony do karty graficznej na 100%

Kargis
komentarz
komentarz

Ktoś coś ? Czy może być uszkodzony procesor ? Karta graficzna trybi, w necie filmiki za na tej karcie i procku w csie po 200 fps a tutaj nie ważne jaka rozdziałka nawet na najmniejszej, 4:3 100 fps nie więcej. Ustawienia wszystkie na niskie.... coś jest nie tak. Płyta główna w komputerze to gigabyte a320m-s2h. Chcąc podłączyć monitor przez zintegrowaną kartę(hdmi), monitor wogóle nie pokazuje obrazu. Może to on jest uszkodzony i ogranicza kartę? 

Niebieska
komentarz
komentarz

Jakiej  marki masz zasilacz?

Kargis
komentarz
komentarz

Nie wiem, nie mam możliwości sprawdzić. Ale jest to nowy komputer złożony w piątek, nie jest tam wsadzone raczej jakieś gówno. Są programy żeby sprawdzić ten zasilacz czy tylko tabliczka znamionowa ? Dodam że ten procesor to ryzen 3 3200g, bo w sumie nie sprecyzowałem

Niebieska
komentarz
komentarz

A gdzie go kupiłeś? 

Kargis
komentarz
komentarz

Napisałem wyżej, że to kupił kolega. Jest on kompletnie zielony, poleciłem mu go że może brać. Zaproponowali mu taki i złożyli w jakimś serwisie bo był mu potrzebny na gwałt. 

Niebieska
komentarz
komentarz

Kolega nie kolega, ale skąd te części są? Kupionowe w sklepie czy serwis zamówił i złożył? I co tam na dobrą sprawę jest bo poza prockiem i grafą nic nie wiemy. Jaki zasilacz (moc i marka)? 

Bo wygląda na to na to, że kolega został zrobiony w jajo. Sprawdzaliście czy tam na pewno jest to co powinno? I czy przypadkiem nie są to zajechane używki? 

  • Rekomendowana odpowiedź
Kargis
komentarz
komentarz

Wszystkie części są nowe, problem rozwiązany. Okazało się, że był to problem z samym cs:go. Po wpisaniu w opcjach uruchamiania komendy +mat_queue_mode 2, wzrost fps do 300. Zdziwiło mnie, że takie rzeczy trzeba robić na nowym kompie. Może ten ryzen coś blokował. Temat do zamknięcia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.