x-kom hosting

Uszkodzony napęd ?

N3rQ
utworzono
utworzono

Część mam pytanie ponieważ mój napęd dvd w komputerze od jakiegoś czasu ma problemy z odtwarzaniem płyt otóż po formacie (i przed), komputera chciałem sobie zainstalować gta5 i raz załapie płyte a raz nie, udało mi się jakimś cudem zainstalować pierwszą płytę a gdy musiałem zainstalować drugą to po włożeniu tak jakby zaczyna kręcić na sekundę i słychać jakieś "pikk" kręci zaś i "pikk" i tak w kółko aż do momentu zaprzestania startowania płyty. Nic nie robiłem od roku przy kompie i nic nie ruszałem w środku i tak o się by zepsuło? Sam nwm może ktoś wie co może być grane, jak tak to poproszę o jakieś propozycje oraz pomoc ;/

Gawel
komentarz
komentarz

Ciężka będzie nam stwierdzić co się stało. Jeżeli tak się zachowuje na innych nośnikach to może tak być, że już padł. Możesz jeszcze spróbować podmienić sam kabel sygnałowy, to tak dla swojego spokoju. Jak się okaże że napęd wyzionął ducha to proponuje napęd zewnętrzny pod USB

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.