x-kom hosting

Brak możliwości zainstalowania usług google ar i gier

TheLitter
utworzono
utworzono

Dzień dobry
Niedawno kupiłem smartfona Xiaomi Redmi note 8t z przekonaniem, że będę mógł zainstalować aplikację ar gdyż poprzedni model Xiaomi Redmi note 7 mógł takie gry posiadać. Ku mojemu zdziwieniu na nowszej wersji smartfona nie jestem w stanie zainstalować takich giet. Przy wejściu przez wyszukiwarkę do sklepu Google Play z aplikacją ar wyšwietla się komunikat twoje urządzenie nie jest zgodne z tą aplikacją/wersją. Nie jestem w stanie zainstalować usług google ar. Chciałbym dowiedzieć się co jest nie tak i czy jestem w stanie to naprawić


Z góry dziękuję

cl0udy
komentarz
komentarz

Ten telefon nie ma jeszcze wsparcia dla gier AR. Trzeba czekać aż google zrobi aktualizację,

  • Dziękuję 1
TheLitter
komentarz
komentarz

A ileoże trwać takie czekanie?

 

cl0udy
komentarz
komentarz

Nie mam zielonego pojęcia, to jest wszystko zależne od Google kiedy wprowadzi wsparcie dla tego telefonu.

TheLitter
komentarz
komentarz

Dzięki

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.